Żółta sperma

u?ytkownik
Radek

Witam,mam takie pytanie,mam stulejke,i strasznie zolta sperme,uprawialem wczoraj z dziewczyna seks-pierwszy raz w zyciu,ktos tu wyzej wspomnial,ze kolor zalezy od czestosci uprawiania seksu,czy zmieni mi sie kiedys ten kolor?czy jestem na cos chory?

Reklama
u?ytkownik
matteoo

Witam. mam problem ponieważ moja sperma od zawsze była żółta, a od ok. roku sa w niej tak jakby ścięte galaretowate gródki, a czasami same gródki. czy to moze oznaczac jakas chorobe? czy moge miec przez to jakies problemy z płodnością?

u?ytkownik
Wac

Żółta sperma jest powodem tego, że zbyt dużo czasu spędzacie przed komputerem zamiast spędzać ten czas w łóżku z dziewczyną. Podczas stosunku nie będziesz sprawdzać czy twoja sperma jest biała czy żółta czy zielona. Pozdrawiam :)

u?ytkownik
sebastian

Witam serdecznie!

Żółta, galaretowata sperma najczęściej występuje w zapaleniu najądrzu i zapaleniu prostaty. Wskazana jest wizyta u urologa, który wykona badanie urologiczne i zleci badanie ogólne moczu, a być może także badanie spermy. Jeżeli wstępna diagnoza się potwierdzi, powinno wystarczyć leczenie antybiotykiem.

Przyczyn wystąpienia obu chorób jest wiele, w tym masturbacja, jeżeli nie są przestrzegane zasady higieny.

Pozdrawiam

u?ytkownik
Adam

Co ma masturbacja do zapalenia najądrza?

u?ytkownik
Greh

Żółta sperma może też chyba pojawić się od częstego masturbowania się. Ale nie wiem Niech tu się wypowie jakiś lekarz czy ktoś bo mi dziś poleciała żółta właściwie taka kropelka i nie wiem czy wszytko ze mną OK nic mnie nie boli żadnych objawów nie mam ... Martwię sięo siebie

u?ytkownik
bartek

Ja sie masturbuje tylko jak sie podniece a tak to raz do dwoch razy w tyg i tez mi leci zolta sperma

u?ytkownik
lukasz

Witam. Mam pytanie... Podczas seksu jak i masturbowania sie, mam przezroczysta sperme... Czy to jest normalne???

u?ytkownik
Dawid

A jezeli podczas wytrysku odczuwam lekkie szczypanie to jest to coś groźnego??

u?ytkownik
mariusz92

Eh też mam taką akcje eh gdy uprawiałem seks z panną i wgl...itd itd no i był finał na twarz..wytrysnołem jej na twarz biało-żółto sperma i jej to smakowało hmm? chce mieć białą sperme..Help me

u?ytkownik
harrypotter:P

Ja chcilbym tylko nadmienic. dla tych ktorzy skarza sie na gesta sperme... to z doswiadczenia chce powied&#378*iec ze chyba skutek braku... i tu uwaga... sportu. wydaje mi sie ze fizyczny wysilek ma tutaj duzo do powiedzenia bo zaczalem biegác od jakiegos czasu i wydaje mi sie ze u mnie te problemy zniknely, a nawet mysle ze dzieki temu osiaga sie lepszy orgazm. oczywiscie mowie ze to nie jest potwierdzone w 100% ale to moje prywatne odczucia *) pozdrawiam i zycze milych doznan z ukochana, lub z reka. :P

u?ytkownik
no nie wiem

Witam,ja mam problem taki jak wiekszosc czyli mam żółtą spermę która pojawiła się z dnia na dzień jednego dnia uprawiając seks miałem białą jak śnieg spermę a drugiego dnia masturbując się poleciała żółta. Dodam że masturbuje się prawie codziennie a seks uprawiam raz albo dwa razy w tygodniu z dziewczyną i w prezerwatywie.

u?ytkownik
Artur

Proszę o odpowiedź

czy żółta sperma , ma wpływ na takie choroby jak zapalenie gardła, oskrzeli ?
od dwóch miesięcy jestem chory , nie może mi przejść , zażywałem antybiotyki i nic nie dało . wydaje mi się że może mieć ona jakiś zakaźny wpływ na organizm. ?
artur

u?ytkownik
andrzej

Witam moja sperma nie jest zułta tylko woda idzie .i mam problem stym i chciałem się coś dowiędziec coś o tym?

u?ytkownik
Ktoś

Przezroczysta sperma oznacz objawy bezpłodności