Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Seks po operacji wędzidełka


Gość Olek

Rekomendowane odpowiedzi

WItam 3 dni temu miałem zabieg wędzidełka , miałem miec stulejke ale lekarz powiedzial ze starczy na razie ten zabieg i powninno byc ok, i powiedzial mi ze po tygodniu moge miec wytrysk a po 2 tygodniach uprawiac stosunek i wlasnie czytam wszedzie ze mozna po miesiacu a mi juz po 2 tygodniach pozwolil i powiedzial ze sie ladnie goi i nie wiem od kiedy mozna myc spokojnie penisa mydelkiem i ile dni trzeba nosic jalowe opatrunki bo mnie nie powiedzial.Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zabieg w Poznaniu w szpitalu na NFZ zrobiony przez młodych lekarzy, urologa i chirurga. Przebiegało to tak: 1. znieczulenie miejscowe ok 4 nakłuć ( urolog uważał z tym by nie było za dużego obrzęku w okolicy wędzidełka, więc znieczulenie nie bolesne u podnóża prącia) 2. Potem działali chyba skalpelem (nie patrzyłem bo się bałem, słyszałem jakby nożyce również 3. Szwy zrobione w taki sposób b,y nie było krwawienia nawet chwile po operacji. 4. Info co do pierwszego dnia - będzie tylko dzień bolało, nie będzie krwawić, jedna jałowa gaza przyłożona do prącia i przemywać środkiem nie alkoholowym 5. Po 3 dniach wizyta kontrolna, po tygodniu ściąganie szwów(rozpuszczalne są ale tylko z nazwy bo mogą się nawet 3 miesiące trzymać) Miesiąc wstrzemięźliwości 6. Ból tylko pierwszego dnia, ibuprofen super pomógł, pod wieczór już nie bolało. 7. Potem ból tylko przy mocniejszym przyciśnięciu prącia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×