Jak ściągać napletek?

u?ytkownik
początkujący

Może to głupie pytanie, ale muszę je zadać. Dopiero zacczynam ściągać napletek, ale boję się tego robić do końca, jednak w wzwodzie są pewne problemy. Mam pytanie. Jak ściągać prawidłowo napletek? Czy jednocześnie z obu stron, zy bardziej z jednej, czy w stanie spoczynku całkiem żeby nie było problemu, proszę o odpowiedź. I nie piszcie żeby się skontaktować najlepiej z urologiem bo nie po to zakładam wątek :D

Reklama
u?ytkownik
haemophilus

Najlepiej odciąganie napletka ćwiczyć podczas kapieli. Początkowo w stanie spoczynku. Tak jak to się uda, z jednej lub drugiej strony byle w całości.

u?ytkownik
ktos :P

Mialem ten sam problem :) nie boj sie sciagnac do konca w zwisie bo to nic nie boli :D a jezeli nie bedziesz mogl albo cos cie bedzie uciskalo to do lekarza bo bedzie to albo stulejka albo za krotkie wedzidelko.

u?ytkownik
Bonifacy

Ja mam stulejkę i mnie boli jak ściągam

u?ytkownik
Bonifacy

Byłem na bilansie i doktórka sprawdzała mi czy moge ściągnąć napletek i stwierdziła że mam stulejkę

u?ytkownik
Damian

Co mam zrobić gdy mój napletek schodzi w stanie spoczynku i odkrywa żołędzi i zaraz tuż po żołędziu powstaje fałd skórny a gdy jest w stanie erekcji schodzi tylko do połowy żołędzia .. jak próbuję go obciągnąć dalej to czuję ból. Co robić w tej sytuacji mam 17 lat . czy nie będę mógł uprawiać seksu przez to ?

u?ytkownik
adam

Mam 14lat i mi nie schodzi pomuźcie:-S

u?ytkownik
Waldi

Hej, ja sam rozwiązałem problem stulejki. Pamiętam, że namaczałem mojego potwora w bardzo ciepłej wodzie i po milimetrze, z bólem ściągałem. Miałem później rany, które się jednak zagoiły, zostały w tych miejscach tylko takie malutkie krostki, które potęgują doznania podczas seksu :)

u?ytkownik
Damiano

Co mam zrobić mam 14 lat .... jak ściągnąć napletek ?

u?ytkownik
natano

Siemka jak mam ściągnąć napletka

Twoja odpowiedź