Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Lewe jądro jest minimalnie większe i minimalnie twardsze od prawego


Gość Tomcio, 20 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomcio, 20 lat

Witam! Chcę spytać o kilka rzeczy związanych z jądrami. Otóż mam wrażenie, że lewe jądro jest minimalnie większe i minimalnie twardsze od prawego. Jądra *wiszą* nie równo, jedno z nich jest lekko z przodu i lekko niżej. Na lewym jądrze kiedy podniosę je na ręce i skóra moszny od góry się napnie widzę żyłkę, nie wiem czy to jest nasieniowód, żyła na mosznie czy coś nie tak? Jądra przy dotyku nie bolą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko jest w porządku. Zazwyczaj jądra są nie mają tej samej wielkości i są nierówno umiejscowione w mosznie. Widoczne i wyczuwalne są także struktury biegnące do jądra i z jądra. W razie wątpliwości skonstatuj się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomcio,20 lat

Kilka dni temu obejrzałem program o raku jąder i od tej pory mam świra :P Na lewym jądrze jest widoczna przez skórę i wyczuwalna pod palcami ta zyłka aczkolwiek mam wrażenie, że ta zyłka nie jest na jądrzey tlko na msoznie (czy to mozliwe?) ponieważ jądro przesuwa sie pod nią a nie razem z nią kiedy macam je. Dodam jeszcze, że to nie jest zyłka ale jakby splot zył z ktorego wychadzą zylki cos takeigo: [IMG]http://i31.tinypic.com/lfvhg.jpg[/IMG] Nie boli przy dotyku Ta żyłka to normalna sprawa? Oto zdjęcie mojego lewego jądra podniesionego do góry tak, że skóra się napina i widać lekko te *żyłki* http://i32.tinypic.com/oiznyr.jpg Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×