Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Regularne wymioty od miesięcy


Gość Kama

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, co to moze byc skoro wymiotuje tak regularnie od pazdziernika czyli pare miesiecy i juz mnie to meczy... zaczelo sie, ze tak po piwie mialam na poczatku jak wypilam to zaczelam wymiotowac i przestalam w ogole cokolwiek pic i zaczelo sie z czasem nawet po jedzeniu. Schudlam przez to 12 kg*/ a jak chodzilam do lekarzy to jeden mowil, ze nic nie widzi i od wymiotow nikt jeszcze nie umarl, jesdzilam tez prywatnie i stwierdzil, ze mozliwe, ze to z nerwow niby te wymiioty. MIalam robina gastroskopie, ktora wykazala,ze śluzówka antrum ze zmianami rumieniowymi czyli lekarz mi powedzial, ze zapalenie sluzowki i dieta, wykryto tez helicobacetar, ktorego wyleczylam. NIe dawno mialam wyciety wyrostek i myslalam, ze to przez to wymiotowalam tyle czasu, ale wymioty nie ustaly. Jz nie wiem co mam robic, boje sie, ze to moze w cos powazniejszego sie przerodzic i sie boje cokolwiek zaczynac jakas szkole, bo z ostatniej musialam zrezygnowac przez te wymioty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Czy wszystkie badania laboratoryjne były prawidłowe (m.in. morfologia, badanie ogólne moczu, CRP, kreatynina)? Czy potwierdzone badaniami zostało wyleczenie z obecnośc HP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku z moczem byly jakies nieprawidlowosci i lekarz do ktorego jezdzilam prywatnie kazal mi powtorzyc i kolejne badanie wyszlo dobrze, z reszta badan tez bylo ok. Nie robilam badan kontrolnych gastroskopii czy sie wyleczylam, ale musze to zrobic, choc juz nie wiem od czego mozna tak wymiotowac od tylu miesiecy i obawiam sie, ze moge nabawic sie jakiejs choroby powaznej. Po wszystkim co zjem zastanawiam sie czy nie bede zaraz wymiotowac, czasem uda mi sie tydzien bez wymiotow i wydaje mi sie, ze idzie wszystko ku lepszemu,ale potem znowu to samo i tak w kolko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo o pomoc od 3 tyg regularnie wymiotuje,myslalam ze jestem w ciazy ale okazało się jednak że nie jestem .Mieszkam za granicą i po pol roku odwiedzilam Polske .Po powrocie do Stockholmu codziennie regularnie na wieczór wymiotuje i strasznie mnie to męczy .Pomórzcie mi proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×