Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne kręcenie w żołądku


Gość jaca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo dziwną sytuację i nie wiem co z tym zrobić. Od pewnego czasu około pół roku gdy cos zjem miewam tak jakby krecenie w zołądku. Nieraz nasila sie do tego stopnia ze zaczyna mi sie krecic w glowie i chce sie wymiotowac. Najgorsze jest to ze jak pije piwo nawet jedno lub inny alkohol to czuje takie palenie pieczenie w okolicach zołądka po czym czuje jak alkohol sie osadza na zołądku. Wtedy zaczyna mi sie krecić w głowie czuje sie troche jak pijany i brakuje mi powietrza to trwa np pare sekund po czym za jakis czas znow to mam. Po wypiciu sporej ilosci alkoholu nie moge nic zjesc bo wtedy czuje jak jedzenie sie osadza na zoładku i pali mnie w jego okolicy+ zgaga i znow zaczyna mi sie krecic w głowie jakbym był pijany nawet jak napije sie np wody. Nie wiem co z tym robic ktos mi pomoze?? Nie mam tak za kazdym razem ale czesto głownie po wypiciu alkoholu zadko po jedzieniu. POMOZCIE PROSZE. Dodam jeszcze ze mam 21 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, który po badaniu lekarskim i zleceniu badań laboratoryjnych będzie mógł powiedzieć więcej na ten temat. Na razie opis wskazywać może na refluks żołądkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miałem to okolo 2 miechy temu

MIałem to samo i mój poprzednik mówił prawde mój lekarz wskazał refluks. przez 2 tyg. Zadnego %-nta. I kleik na wodzie Podrawiam. I zycze szybkiego powrotu do zdrowia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×