Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to stulejka, czy da sie to wyświczyć? czy koniecznie muszę iść do lekarza?


Gość Mariannn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariannn

Witam, mam 16 lat i problem tego typu - Gdy penis jest w spoczynku - moge swobodnie sciagnac caly napletek jak to być powinno. natomiast gdy jest we wzwodzie, musze uzyc sily i sam go sciagnąc, przynosi mi to ból podczas sciągania, w dodatku skóry jest jakby za duzo, i sama naklada sie na żolędzia, a bardziej naciągnac do dołu jej nie moge bo robi sie coraz grubiej - a skóry w obwodzi tej z napletka jest za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze troche zle opisalem tą drugą sprawe, otoz sciagając napletek czuje ból nie ze względu na to ze napręza sie wędzidelko,tylko dlatego iż lekko uciska na pompujący sie zolądz. tak jakby to byla delikatna stulejka. poprostu napletek nie schodzi sam, i pozniej nawet gdy penis jest we wzwodzie napletek łatwo wraca na zolędzia i pytanie, ile moze kosztować taki zabieg ? 300zl ?500? 1500? bo rozstrzal cenowy na innych forach jest olbrzymi i nie wiem czy w ogole myslec nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Jeśli to rzeczywiście stulejka (może tak się objawiać jak Pan opisuje) to po kwalifikacji urologicznej zabieg można wykonać bezpłatnie w ramach ubezpieczenia. Prywatnie zabieg to koszt 1000-1500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 16 lat, pierwsze proby sciągniecia napletka zaczalem jakies 2-3 mies temu, wkoncu zszedl caly :), oczywiscie byl wrazliwy na dotyk bardzo, teraz troche lepiej. Gdy jest w spoczynku sciągam go bez problemu. natomiast gdy jest we wzwodzie, juz tak chętnie nie schodzi, lekko sie opina na zoledziu, ale wkoncu schodzi za zolądz, lecz nie do konca (tak jakby opinał sie o srednice penisa) nie chodzi tu raczej o to ze wedzidelko jest za krótkie bo nie czuje bólu, ani ze coś sie napina za bardzo. Podczas masturbacji wygodniej mi aby go nie sciągać, bo gdy sciagne to przy paru mocniejszych ruchach sam wraca na swoje miejsce :/ moje pytanie jest takie Czy da sie to jeszcze wyćwiczyć samemu? Czy bedzie to bardzo przeszkadzac podczas seksu? i Czy zabieg usunięcia tej przypadłości jest z ubezpieczenia? czy to koszt 1500zl? jak juz gdzieś wyczytalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cały czas ćwiczyć napletek. Z tego co opisujesz ćwiczenia wystarczą i nie ma potrzeby leczenia operacyjnego Twojego problemu. Jeśli napletek potrafisz sprowadzić za rowek zażołędny w przyszłości nie będzie problemu ze stosunkami seksualnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi nie daje spokoju to to ze on sam nie schodzi,a przeciez tak byc nie powinno. do konca wakacji jeszcze bede cwiczył, i nie bede kalczyl sie bo mozliwosc stosunku jest duza. Jezeli nie bedzie rezultatu, i dalej bedzie ten ucisk lekki, to zglosze sie do urologa. Tylko mam jeszcze jedno pytanie, takie zabiegi są z ubezpieczenia?bo przeciez nie jestem pełnoletni. Czy musialbym wylozyc ponad tys pln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci odpowiem na to pytanie bowiem sam mialem zabieg. Idziesz do lekarza rodzinnego ,nie musisz sie rozbierac ani nic poprostu mowisz co ci jest , dostajesz skierowanie do urologa, urolog obejrzy wszystko i jesli rzeczywiscie jest stulejka to skieruje cie na zabieg ,ktory jest bezplatny. Ja dostalem skierowanie na zabieg odrazu po wizycie ,poszedlem z tym odrazu do szpitala i potem musialem czekac tydzien na zabieg. Tak wiec placic nic nie trzeba:) A i dodam ze takze nie jestem pelnoletni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15lat, gdy moj penis jest w wzwodzie musze sciagnac napletek (to normalne), ale po chwili i tak wraca na żołędzia.Przy masturbacji nie sciagam napletka, bo i tak wroci na zoledzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak miałem podobną sytuację. Napletek w spoczynku schodził bez problemu ale we wzwodzie do połowy lub calkiem ale bolało czytałem po forach i wogóle i powiedziałem, że daje sobie 2 miesiące jeżeli nic się nie zmieni mówie rodzicom i lece do urologa. Po miesiącu przy codziennym ćwiczeniu napletka wczasie gorącej kąpieli wszystko jest super już nic nie boli choć początkowo najpierw myślałem że stulejka potem że za krótkie wędzidelko a teraz jest ok więc mówię ci ćwicz jak nie pomoże idz do lekarza dodam że mam 17 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wariacik6969

Witam . Mam 19 lat i mam następujący problem: Mój penis jest troche krzywy ale to nie glowny problem:P wydaje mi sie ze mam stulejke poniewaz gdy moj penis jest we wzwodzie to skora sciaga sie tylko troszke a potem jak chce ja dalej sciagnac to boli i odczuwam glupie uczucie . Co mam z tym zrobic ?? jak to leczyc ?? A i przy stosunku strasznie mi to przeszkadza ...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 16 lat tez mam problem ze stulejka podczas spoczynku napletek spokojnie schodzi a podczas wzwodu schodzi do polowy (lekko na siłe) nie wiem co robic czy to jest płatne czy mozna isc samemu do lekarza a rodzicom sie wstydze powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×