Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ujście cewki moczowej i skóra na żołędzi


Gość Arek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i wydaje mi sie ze moje ujscie cewki moczowej jest waskie w stosunku do innych. Podczas oddawania moczu nic mnie nie boli ani nie piecze moze czasami ale to bardzo rzadko jak mocz jest bardzo stezony. Gdy strumien moczu jest silny wtedy jest waski zas gdy nieco slabszy wtedy pare kropel odchlapnie na boki. Wydaje mi sie ze zawsze mialem takie ujscie ,a jakis rok temu bylem obrzezany ze wzgledu na stulejke i lekarz urolog wspomnial ze mam waskie ujscie cewki moczowej jednak powiedzialem mu ze to nie sprawia mi problemu i zignorowal to ,tak wiec czy to normalne?Takze ten sam urolog powiadomil mnie ze podczas zabiegu mialem czesc napletka przyklejonego do zoledzia w tym miejscu teraz skóra jest nieco inna tzn. w 1 miejscu jest nieco blada (1-2cm^2) w innym nieco czerwona z jakby malymi krostkami (3cm^2)w innym nieco brazowa. Miejsce to jest takze brdziej wrazliwe na dotyk. Dodam ze od zabiegu minal jakis rok czasu tak wiec czy to normalne? Mam zamiar wybrac sie ponownie do urologa w celu kontroli jednak obecnie nie moge i chcialbym miec jakies przedstawienie mojej sytuacji czy jest sie czym przejmowac bo jesli nie to szkoda wydawac ~100zł na wizyte. Dziekuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×