Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle odbytu po zabiegu chirurgicznym na żylaki odbytu zewnętrzne i wewnętrzne


Gość mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz

Mam takie pytanie bo caly czas sie martwie o mame bo tydzien temu mama zglosila sie do szpitala z ogromnymi bolami odbytu i krwawieniem z odbytu. Moja mama miala zylaki odbytu (zewnetrzne i wewnetrzne) od 18 lat i do tej pory nic z tym nie zrobila miala operacje i lezy caly czas z takimi samymi bolami jak wczesniej. Jak przychodzi oddac jej stolca to ma uczucie jak by ja od srodka rozrywalo. W szpitalu kazali robic nasadowki z kali(takie fioletowe tabletki) i robi je caly czas po oddaniu stolca ale to nie pomaga zabardzo bo bole przychodza od nowa niewiem co mam juz sam robic prosze o jakas porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mama jest po operacj to bolec musi,a jest to bol prosze mi wierzyc nie dozniesienia,nie mam porownania z niczym co boli rownie mocno jak odbyt wewnatrz po operacji.proponowalabym aby mama doszla do siebie (a to minim 5 miesiecy)i wtedy zobaczy czy bol jest taki sam ,badz moze ma uszkodzona scianke jelita grubego,badz moze jest to ropien badz moze krwawy zator(wyglada jak kawalek zsiadlej krwi)-mozna go albo wydalic-byloby to szczescie ,albo tez moze on krazyc po ciele i jest wtedy bardzo niebezpieczny poniewaz moze dojsc do serca,wszedzie i mozna umrzec.Wiec lepiej skonsultowac to jak najszybciej z dobrym lekarzem,pozdrawiam *-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×