Płyn w zatoce Douglasa

użytkownik
iza

Co to znaczy plyn w zatoce Douglasa

Reklama
użytkownik
medicus

Płyn w zatoce Douglasa pojawia sie z pękniętego pęcherzyka. Oznacza,że była owulacja.Nic groźnego

użytkownik
Kasia

Mam taki sam problem. Od 1,5 roku mam duzo plynu w zatoce Daglasa i codzienne bole. Biore rowniez tabletki antykoncepcyje.Czy przy braniu tabletek jest normalne gromadzenie sie takiego plynu? Slyszalam ze taki plyn pojawia sie tylko po owulacji a ja oczywiscie jej nie mam... Wiec o co chodzi ? W najblizszym czasie bede miala wykonana laparoskopie.

użytkownik
----

Ja również miałam taki sam problem z tym że w moim wypadku okazało się że to zapalenie przydatków i skończyło się na 2 tygodniowym pobycie w szpitalu

użytkownik
Marlena

Ja również od 2 lat mam płyn w zatoce i teraz silne zapalenie przydatkow

użytkownik
Celcia

Nic grznego co to znaczy? miałam ostre bóle wylądowałam w szpitalu, leczyli mnie zachowawczo- rozkurczowe leki i na wypisie mam płyn w zatoce douglasa 3.7x2.8cm, czy taka ilosc jest grozna i moze prowadzic do ostrych kolek , które wciąż m,am?!!

użytkownik
Ewa

Ja również miałam płyn w zatoce Douglasa, który przerodził się w 1,5 l ropy i byłam operowana. Ledwo mnie uratowali.

użytkownik
Robert

Czy może to być związane z zastawką komorową mózgową

użytkownik
agnieszka

Ja miałam też ale wg lekarza to zw z cyklem. może lepiej sprawdzać to raz na jakiś czas - ja byłam 2 razy w ciągu tygodnia i za drugim juz powiedział że jest w ilości znikomej.z kolei wg chirurga u którego tez byłam u młodej kobiety to normalne (ale nie biorę tabletek anty).

użytkownik
mała

U mnie stwierzono obecnosć plyny za macicą w zatoce douglasa. Lekarz pwoeidział, ze to normalne, bo moge mieć nawrót endometriozy, ale ja się martwię. Wszedzie w necie znajduję informacje, ze to patologia, moze być tez objawem nowotworu.....

użytkownik
mała

Oczywiscie wiem też, ze jego niewielka ilośc jest rzeczą normalną zaraz po jajeczkowaniu, ale ja byłam wówczas w 21 dniu cyklu. Płyn był za macicą i obok jajnika. Jajniki na obrazie usg, w normie, nie powiekszone, nic mnie nie boli, mam regularne krwawienia, więc skąd ten płyn? czy przy nawrocie endometriozy to normalne? prosze o odpowiedz, kogoś kompetentnego....

użytkownik
Marta

Ja również mam płyn w zatoce Douglasa.
Byłam operowana już raz 9 miesięcy temu, w chwili obecnej mam znowu cystę 9x9 mm.
Jak to leczyć i jaka jest przyczyna powstawania tego ???
Proszę o odp.
Jutro idę do szpitala.
Z góry dzięki !!!

użytkownik
JOLA

Dziś dowiedziałam się ,że mam płyn w zatoce douglasa,około 30ml,mam przyjść za tydzień na kolejną wizytę,małe ilości tego płynu są prawdopodobnie zawsze obecne.mój doktor kazał za wcześnie się nie denerwować,jestem po poronieniu.

użytkownik
anna

Ja też mam płyn w jamie douglasa dużą ilosć i mam bóle brzucha co to oznacz

użytkownik
andzelika

Witam a ja mam pozostałosci po tym płynie.Czy mam sie martwic??