Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem ze wzwodem w młodym wieku


Gość Norberto

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie raczej wielkim zwolennikiem różnych medycznych wspomagaczy i poprawiaczy nie jestem, ale żel Dr.Penigreat wyjątkowo sobie chwalę. Naturalny, łatwy w aplikacji, nie mam po nim jakiś rewolucji skórnych, a efekt jest...czuję się jak 20 lat młodszy kiedy byłem tak napalony że brom powinno mi się dawać na uspokojenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogólnie średniego penisa, a dopiero po żelu powiększającym dr Penigreat zyskuje na długości i objętości. Wiele dziewczyn nawet się dziwiło, że jestem w stanie tak długo wytrzymać, więc podejrzewam, że na problem przedwczesnego wytrysku, jak znalazł. Ja używałem głównie w celach rozrywkowych, bo naprawdę lubię takie motywy w seksie. Wspomaganie naturalnie jest ok, gorzej jak chemią miałbyś się katować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój partner również miał problem z zaburzeniem erekcji. Bardzo chciałam mu pomóc. Znajoma podpowiedziała mi abym poszukała informacji na stronach internetowych i tak wpadłam na  http://abc-potencji.pl/tabletki-na-potencje/zaburzenia-erekcji-najwazniejsze-porady/. Namówiłam partnera do zmiany dotychczasowego trybu życia, co skutecznie spowodowało, że problem zanikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłużej się kochamy z żona odkąd zacząłem stosować żelowy Dr.Penigreat. Mega efekt, w końcu jestem w stanie nadążyć za swoją kobietą, która właśnie woli dłużej, na początku spokojniej, delikatnie, a potem mocniej i szybciej. A u mnie to wychodziło często tak, że ledwo zdążyliśmy wejść w jakiś rytm a ja już zaliczalem metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×