Marker CEA

u?ytkownik
J/K

Witam.w lutym miałem operacje jelita grubego miałem tam raka a teraz biorę chemie ostatnio miałem badanie markerów i ich poziom jest 0,69 czy to jest dobry poziom czy zły czy któż by mi mógł odpowiedzieć na te pytanie. dziękuje bardzo

Reklama
u?ytkownik
stapler

Ale dokładnie jaki marker nowotworowy był badany (proszę podać jego nazwę)?

u?ytkownik
j/k

Markiery CEA .prosze o odpowiedż,dzekuje

u?ytkownik
stapler

Wynik jest w normie
patrz strona:
http://www.laboratoria24.pl/lab/_badania.php/id/28

u?ytkownik
Magda

Moj marker CEA wynosi 14,8. Stwierdzono u mnie krwotoczne nadzerki w zoladku i przeplukline przelyku rozworowego. Czy to moze byc powod podwyzszonego markera.

u?ytkownik
Barbara

Proszę o wyjaśnienie mi wyniku markera: przed operacją miałam pobieraną krew na CEA-wynosił 0*7.Po operacji wynosił 0*6.Czy to znaczy że nie mam raka?.wycięto mi 22 węzły chłonne-są czyste.W rozpoznaniu jest -rak zagięcia odbytniczo-esicznego.Mam kontrole co 3 m-ce u lekarza hematologa.Nie mam żadnego leczenia po operacji-kontrole tak jak wspomniałam.
Pozdrawiam

u?ytkownik
Barbara

Wracam do wczorajszego listu.Nie napisałam rozpoznania badania histopatolog-Adenocarcinoma mediocriter differentiatum partim mucinosum G2 intestini crassi, eksulcerans.Mucykarmin
|++| .Zaznaczam że w opisie protokołu zabiegu operacyjnego napisano -cech rozsiewu nowotworowego ani powiększonych węzłów chłonnych w obrębie jamy brzusznej nie stwierdzono.
Proszę o wyjaśnienie mi czy faktycznie nie muszę być leczona,czy tylko kontrole tak jak wspomniałam w liście wczorajszym podpisanym swoim imieniem-Barbara.
Pozdrawiam Barbara

Twoja odpowiedź