Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzgórek w żołądku i zapalenie żołądka


Gość daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zasięgnąć porady specjalisty odnosnie mojego schorzenia otóż od ponad pór roku czuje bóle brzucha.Miałem robioną 3-y razy gastroskopie i pierwsza wykazała obecnosci bakterii helicobacter pylori oraz zapalenie żołądka i co najważniejsze zauważono jakiś wzgórek wielkosci 1cm i kształtem przypominający (stwierdzenie lakarza) pępek.Przy następnych badaniach gastoskopowych bakterii już nie było ale wzgórek i zapalenie zołądka pozostało.W okesie leczenia brałem antybiotyki krzyżowe na bakterię i potem controloc .Od pewnego czasu czekam na kolejną gastroskopię która ma odbyć się 24 czerwca ale pojawiły się u mnie bardzo smoliste stolce i ogólnie bóle żołądka cały czas nie ustepują.Obecnie nie biorę żadnych leków osłonowych .Lekarz stwierdził ze zapalenie żołądka i bóle mam pod wpływem stresu tj praca itp zacząłem żyć spokojniej ale to i tak w niczym nie pomaga.Przy następnej gastroskopii lekarz chce określić czy wzgórek się nie powiększa i pewnie bedzie chciał go usunąć.Chciałbym dowiedzieć się czy usunięcie takiego wzgórka moze skutkować jakimiś powikłaniami i czy do okresu gdy bede miał gastroskopie powinienem odwiedzic jakiegoś innego lekarza w celu przepisania jakiś leków osłonowych.Na pytanie co do wzgórka lekarz odpowiedziął ze nie wie co to jest i ze dopiero po wycięciu bedzie można odpowiednio to określić.Może z pana doświadczenie dowiem się co to może być ? i czy czarne *ołówkowe* stolce połączone z zaparciami nie wskazują na coś poważniejszego z moim żołądkiem(mam je od 4 dni) dziękuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odpowiedż w spawie którą opisałem wcześniej 10 czerwca.Widać jak się nie opłaci sms-em dodatkowo to podejście lekarskie jest własnie takie jak pokazuje nam życie.Dawno już jestem po operacji a odpowiedzi brak .Jeszcze raz dziekuje panie fachowcu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×