Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie żołądka i dwunastnicy


Gość damian

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki gastroskopi:przełyk prawidłowy,wpust cechy niewydolności? zoładek kształtny podatny jezior5ko sluzowe z duza iloscia zółci.fałdy nieco pogrubiałe dodzwiernik sprawny dgn zapalenie zoładka i dwunastnic podejzenie choroby refluksowej. teraz cos ode mnie bardzo boli mnie klatka okolice serca i z lewej strony na koncu zeber oraz mam zgage to chyba choroba reflukoswa albo od tego zapalenia tak boli??? jak poradzic sobie z tymi bólami w klate ??? pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Bóle w klatce zapewne są spowodowane chorobą refluksową. Należy oczywiście stosować dietę jak w chorobie wrzodowej żołądka oraz leki typu inhibitorów pompy protonowej. O wszystkim jednak musi zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zmiany zapalne przelyku i dwunastnicy...tez mnie boli czesto lewa strona klatki piesiowej ...biore tabletki 2 razy dziennie ortanol 20mg od pol roku i raczej nie ma poprawy ,gastroskopie mialem robiona juz 4 razy pierwsza z 10 lat temu wtedy to byl refluks,pozniej w 2005 zapalenie zoladka 2007 silny stan zapalny wpustu zoladka i dwunastnicy,2008 zmiany zapalne wpustu zoladka i dwunastnicy i tak sie mecze teraz z tym od grudnia 2008...jak tak dalej pojdzie to moze sie to dla mnie zle skonczyc.. moze ma ktos podobny problem to niech doradzi czy mozna jakos to wyleczyc bo juz mam dosyc chodzenia po lekarzach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×