Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy ściąganiu skórki z penisa


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof

W grudniu będę miał 14 lat. Moje pytanie jest takie, czy ściąganie skórki powinno mnie w tym wieku boleć. Już tłumaczę. Kiedyś, chyba jak miałem 6 lat była mi robiona operacja na stulejkę. Jednak 3 lata temu raz mama zaprowadziła mnie do urologa. Ten powiedział, że powinienem sam ściągać sobie skórkę. Ja się tego okropnie boję, bo strasznie to boli. Nie wiem zupełnie czemu, ale ten ból jest okropny. Można go porównać, jakby mi ktoś w środek niego wbijał igłę. Próbuję sobie ściągać, jednak efekt nie jest zbyt dobry. Miałem to robione może z 7, 10 razy w życiu. Problemów nie mam, mocz oddaję w sposób normalny, boleści też nie ma. Czy ten okropny ból to tylko efekt tego, że miałem to robione tylko kilka razy w życiu, a nie regularnie co jakiś czas? Piszę tu, ponieważ nie chcę powracać do tego tematu przy mamie. Strasznie boję się pójścia na stół operacyjny. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Odciąganie napletka nie powinno sprawiać bólu. Niestety odciąganie napletka powinno zacząć się już od najmłodszych lat. Rodzice powinni uczyć tej czynności nawet około 2 rż. Wtedy chłopcy sami uczą się wykonywać/wykonują tą czynność co zapobiega stulejce. Warto w Twoim wypadku udać się ponownie do urologa, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×