Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Po zabiegu stulejki napletek do końca nie schodzi


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem miałem jakieś 4 lata temu zabieg gdyż miałem stulejkę miało być z czasem wszystko dobrze ale napletek do końca nie schodzi czy to przejdzie z czasem??? czy tak ma być??? chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Być może wskutek wytworzenia się blizny napletek do końca nie daje się odciągnąć. W zasadzie musi zbadać Cię urolog, aby stwierdzić czy taki stan jest w tym wypadku normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam W pierwszych słowach może się przedstawiem nazywam sie Mateusz i mam 20 lat. Otóż moje problemy ze *stulejka* zaczely sie jakies 1.5-2 lata temu. Zaczelem czytac posty uzytk. i innych osob majacych ten wlasnie problem. Prawda jest taka ze nigdy nie naciągałem napletka poniewaz odkąd pamiętam zawsze sprawiało mi to ból. Postanowilem powiedziec o ty rodzicom , i zadecydowalismy zeby pojsc do lekarza po skierowanie do chirurga , tak tez zrobiłem , z tym ze nie poszłem do NFZ*u tylko prywatnie. Lekarz stwierdził że dziurka jest co prawda zwezona , ale da sie to rozcwiczyc i kazal stosowac maść Detreomycynową. Tak tez zrobiłem , na poczatku zaczelem odczuwac ból przy dotykaniu żołędzia , ale trzymałem sie wersji lekarza ktory mowil ze moze byc stan zapalny , i tak tez było. Od tamtego czasu jak pisałem minęło 2 lata , a żołędź przy dotyku boli mnie nadal i jest lekko zaczerwieniona , co do penisa to powiem ze gdy jest w stanie wzwodu to ciezko jest mi sciagnac napletek i odczuwam dalej przy tym lekki ból. Natomist gdy nawet mi sie uda i moj klejnot Very Happy stoi jest rowniez czerwony (wtedy akurat sie nie dziwie bo krew dochodzi) to dotknięcie go nie boli. Rowniez mi sie wydaje ze moge miec nadmiar skórki . Trudność sprawia mi rownież ponowne naciągniecie naskorka na fallusa. Widze ze sie rozpisałem , upppss z góry dziękuje i przepraszam Smile Mam nadzieje ze dacie mi jakąś rzetelną rade bądź sugestie co mam począć. Serdecznie pozdrawiam Very Happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni temu przeszedłem zabieg resekcji napletka(usunięcie stulejki) 6 razy dziennie dbam o higiene (zdejmuje napletek,myję letnią wodą z mydłem nastepnie moczę w rumianku i odprowadzam napletek na miejsce). Od wczoraj mam problem ze zdejmowaniem i odprowadzaniem napletka na miejsce.W miejscu szwow czuje ucisk a szwy blokuja sie w rowku żołędnym - udaje mi sie odprowadzić napletek na miejsce ale robie to *na siłe* i sprawia mi to bol. Chciałem zapytac czy jest to normalne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam 18 lat ,rok temu mialem zabieg na krotkie wedzidelko,wszystko ogladal chirurg i doszedl ocenil ze mam krotkie wedzidelko i doszlo do zabiegu.Teraz skora z napletka schodzi fajnie ale podczas wzwodu musze ja sciagac sam i niestety wraca ona pozniej na spowrotem na swoje miejsce.Podczas wzwodu jak scaigne skore z napletka mam wrazenie jakby byla malo rozciagnieta poniewaz troszke mi uciska pracie.Prosilbym o porade czy jest to cos niepokojacego czy to jest normalne?Co ewentualnie z tym robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×