Guzek na dolnej wardze

użytkownik
Agnieszka

Na dolnej wardze zrobił mi się dziwny guzek. Lekarz rodzinny skierował mnie do laryngologa, ten wyssał mi to strzykawką z igłą. Powiedział, ze wygląda to na płyn surowiczy albo coś takiego. Było to koloru jasnego- biały. Zabronił mi jeść ostre, gorące i kazał przepłukiwać 3 razy dziennie roztworem z wody utlenionej. Minął jeden dzień a ten guzek rośnie mi znowu. Warga boli. Co to moze być?

Reklama
użytkownik
stapler

To może być jakaś torbiel. Radzę ponownie skonsultować się z arynogologiem. Być może trzeba będzie ten guzek całkowicie usunąć.

użytkownik
Agnieszka

Ale teraz jest już dużo mniejsze niż było.

użytkownik
Aśka

Co to było bo mi się zrobił taki sam na wardze(wewnątrz ust), przegryzłam wyleciał słonawy płyn surowiczy 2 dni było spokoju i znów rośnie, z dnia na dzień jest trochę większy. Wieczorem podczas snu prawie zanika a od rana rośnie i jest delikatnie wrażliwy. Trwa to u mnie już z dwa tygodnie.

użytkownik
Aśka

Pomocy, guz rośnie a ja nie wiem jak temu zaradzić :( I co to w ogóle jest ?

użytkownik
Aśka

Co jest kurwa ten guz zdążył mi pęknąć i znowu rośnie a tu żadnej pomocy ?
Chuj wam w plecy debile! Uczeni się znbaleźli od gorączki kur.. ich mać !

użytkownik
lolo

Mam identycznie jak ty, guzek sie pojawil rosl i pekl pare dni spokoju i dalej rosnie, tez potrzebuje pomocy jak cos sie dowiesz to pisz

użytkownik
MAtt

Witam, zrobiło mi sie podobne, bylem u lekarza powiedział ze to krwiak naczyniowy i ze trzeba isc do stomatologa chirurgicznego na laser....

użytkownik
halina

Mam podobno torbiel na dziąśle , urósł po raz drugi po wycięciu przez dentyste trzy lata temu . Co mam zrobić teraz, pozdrawia i czekam na porade

użytkownik
halina

Mam podobno torbiel na dziąśle , urósł po raz drugi po wycięciu przez dentystę trzy lata temu . Co mam zrobić teraz, pozdrawia i czekam na poradę

użytkownik
ona

To idzcie do lekarza ja bylam to sie wycina

Twoja odpowiedź