Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podskórne guzy na pośladkach, twarde i z czasem ciemnieją


Gość agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka

W ubieglym roku w lutym moj syn 7 lat mial na posladkach ,na lydkach ,przedramieniach i policzku guzy 1,2 cm. z czasem siniejace twarde.badany byl przez dermatologa ,chematologa,chirurga.objawy ustapily.diagnoza:nieuzasadnione zmiany naczyniowe i czyrakowate.teraz pojawily sie na posladkach i na ramionach pojedyncze guzki z czasem siniejace i powiekszajace troszke sie .sa twarde chirurg wyklucza czyraki ,przed nami kompleksowe badania Mateusz nie wyglada na chorego tryska wciaz energia ,wszystko go interesuje,wiecznie biega Co mu dolega ?!........nerwowlokniaki ?...naczyniaki....prosze jesli moj opis cos przypomina o odpowiedz czekamy i znak zapytania nie daje spac spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Myślę, że po zleconych badaniach będzie można powiedzieć więcej na temat przyczyny zmian skónych. W zasadzie przez internet trudniej mówić o przyczynie, jednak mogę podpowiedzieć, żeby zwrócić szczególną uwagę na takie rzeczy jak obecność alergii, astmy, zmian w morfologi, badaniu ogólnym moczu, ostatecznie obecności przeciwciał w kierunku chorób autoimmunologicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam te same objawy,mam 36 lat,nie pale,pije alkohol sporadycznie,slowem prowadze zdrowy tryb zycia,siłownia,bieganie-od kilku miesiecy obserwuje pojawianie sie na kazdej rece(triceps głownie) duzej ilosci podskórnych guzów,twarde(tłuszczaki?), małe,niektóre,te starsze juz spore,lekko sine!nie bolą,ale CZUJE je,dają `znać` o sobie. az sie boje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×