Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból najądrza lewego i prawego oraz nasieniowodów po podnieceniu seksualnym


Gość Marc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie... Mam 17 lat w pon 4.05 po spotkaniu z dziewczyną pojawiły mi sie ostre bóle najądrzy i nasieniowodów (nie doszło do rzadnych stosunków seksualnych) Były one tak mocne że nie mogłem ustac na nogach po gorącej kąpieli ustały... w piatek 11 miałem to samo ale bóle były juz troche mniejsze... dziś również... Nigdy wczesniej tego nie miałem po podnieceniu seksualnym a tu nagle takie mocne bóle... Co się mogło stać?? Prosze o rade Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

To normalna sytuacja, gdy po podnieceniu seksualnym nie dochodzi do wytrysku. W miarę upływu czasu i przyzwyczajenia jąder dolegliwości będą ustępowały. Ciepła woda działająca rozkurczowo pozwoli przezwyciężyć dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem.... ale nigdy wczesniej tak nie miałem a wiele razy byłem już podniecony seksualnie.... Dlaczego nagle od tego momentu zaczęły mnie boleć? To troche dziwne :( Dziś znów to samo... */ Najciekawsze jest to że najądrza i nasieniowody zaczynają mnie zawsze boleć (nieważne czy spotkanie trwa 5 czy 8h) pod koniec czyli tak ost 20 min spotkania i jak sie rozejdziemy to mnie nagle wszystko zaczyna łapać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja mialem ten sam problem, wszystko od tego ze podniecenie jest bardzo mocne a ty penisa ugniatasz w spodniach zeby go nie bylo widac. W takiej sytuacji polecam przpeorsic kolezanke i pojsc do toalety ulzyc sobie. Ja pamietam jak mnie zlapalo gdy wyszdlem z domu dziewczyny , szedlem jak kaczka tak bolalo , ale stosujac ten sposob pare razy udalo sie przetrwac a pozniej to juz dziewczyna pomagala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam nigdy czegos takiego nie maiłem rodzice przerywali mi gdy byłem ze soba sam na sam i żadnych problemow nie miałem lecz gdy ciesciłem moja dziewczyne i strasznei sie podnieciłem . pok koniec spotkania zaczeło mnie łapac i pojechałem do domu i widze ze nie tylko ja mam taki problem. ale gdy ,, strzepałem z kija,, wszytko przeszło jak reka odjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem kiedy dziewczyna siedziala mi na kolanch nago robilem jej dobrze palcem i stwierdzilismy ze mozemy to zrobic kiedy wyjalem wacka pomimo tego ze bardzo dlugo ja namawialem do sexu nie chcial mi stanac a puzniej jak wrocilem do domu mialem niesamowity bol brzucha i jader czy cos ze mna jest nie tak? czesto zdarzaja mi sie podobne sytuacje nie wiem moze to jakas choroba? prosze o pilna pomoc bo potrzebuje pilnej porady juz na dzisiejszy wieczor??? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomczas999

Mam tak samo, ostatnio się spotkałem z moją dziewczyną, trochę po baraszkowaliśmy, skończyło się po paru godzinach. Idąc na przystanek poczułem lekki ból, spieszyłem się na autbous więc myslałem że jestem poprostu głodny, w autobusie się prawie skręcałem z bólu. W domu jeszcze gorzej. Kiedy lekko dotykałem nasieniowodu który można wyczuć ręką pod skurą (Takie grubienie *kanalik* po obydwóch stronach penisa, biegnace od jąder) czółem jeszcze większy ból. Zaciekawiony spytałem mamy, uczy bilogii więc wie o nas wszsytko * ) Lecz nic na ten temat nie wiedziała, na szczęście poradziłem się wujka Google : ) i njważniejszych informacji dowiedziałem się od was. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie. Widuję się z dziewczyną raz na tydzień i jak się przytulimy, pocałujemy to łapie mnie bardzo silne podniecenie. Po godzinie mam całe mokre gacie od jakiejś wydzieliny, a potem to już mocno zaczynają boleć mnie jądra i tak ten bul utrzymuje sie przez parę, a nawet paręnaście godzin. I ja w tedy z powodu tego bólu tracę ochotę na *przytulanki* i mówię, że rozbolał mnie brzuch i wracam do domu jak kaczka. Jak temu zapobiec??????????? Raz zrobiłem test, spuściłem się pół dnia przed spotkaniem i żadnego bólu potem nie miałem, pełny komfort, tylko że w tedy nie było tak fajnie, tzn. nie byłem zbyt podniecony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ: Po pierwsze - DLACZEGO NAS BOLI? Przyczyną jest długotrwałe podniecenie seksualne, które nie zakończyło się orgazmem. Podczas podniecenia u seksualnie dojrzałego mężczyzny przywspółczulny układ nerwowy zwiększa ilość impulsów do tkanek genitalnych, które prowadzą do zwiększonego przepływu krwi w rejonach penisa, jąder i prostaty. Zwężanie się mięśni powoduje lokalny wzrost ciśnienia krwi, który zapewnia też stabilną erekcję niezbędną do penetracji podczas stosunku. Jeśli nie dochodzi do ejakulacji, krew zostaje pozbawiona tlenu, co powoduje dotkliwy ból. MÓJ PRZYPADEK: Miałem i nadal mam ten sam problem, lekarze tutaj nie pomogą ponieważ jest to normalna reakcja KAŻDEGO rozwijającego się seksualnie mężczyzny. Często po nie dokończonych zabawach z moją dziewczyną kiedy nie miałem orgazmu, pojawiało się trochę płynów ejakulacyjnych i gdy napięcie opadło pojawiał się ból jąder i ich obrzęk. W internecie można znaleźć strzępki informacji ale sam po sobie znalazłem kilka ,,lekarstw* 1.) Osiągnąć orgazm - w twoich jądrach które wciąż produkują nasienie jest go za dużo - nie bój się nie pękną :) POMAGA : 4.5/5 2.) Wysiłek fizyczny - Masz sztangę/hantle? Kiedy się zmęczysz przyśpieszy Twój oddech i ciśnienie krwi dzięki czemu znajdzie się w niej więcej tlenu którego nam nieco brak tam na dole. POMAGA 2.5/5 - Aby zwiększyć skuteczność można zaczerpnąć lekko chłodnego prysznica wtedy razem z tym POMAGA 4/5 3.) Porozmawiaj z dziewczyną - jeżeli jesteście już jakiś czas powiedz wprost ,,Nie zostawia się w takim stanie faceta - albo sex albo nie prowokuj*. U mnie poskutkowało zwłaszcza jak za pierwszym razem się nie zgodziła i widziała że cierpię :P Mam nadzieję że przybliżyłem Wam mniej więcej problem i wiecie już co robić ^^ Dla tych co chcą wiedzieć więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_balls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dojrzewam, mam 58lat i podobny problem ktory jako nieznosny bol prawie znikl, ale pojawila sie krew w nasieniu a w nastepnym etapie zablokowalo mi nasieniowody. Pozostalo w normie odczucie wytrysku ale *puste* bez tresci nasiennej. Urolog poradzil mi leki,badanie krwi i.... dalej nic sie nie poprawilo. USG nie wykazuje jakich kolwiek zmian. Czy urologia jest w takim przypadku bezradna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×