Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakleszczające zapalenie ścięgien i po operacji uszkodzony nerw


Gość Jolanta B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolanta  Biskupska

Witam 3 listopada 2008 mialam operacje kciuka ,zakleszczajace zapalenie sciegien ,ciecie w ksztalcie litery Z ,operacja trwala okolo 25 minut . Polowa kciuka okropna w dotyku , blizny okropne w dotyku ,cos w rodzaju dotykanie kaktusa ,przy wyprostowaniu kciuka i dloni ciagna blizny i czucie ciegniecia w kciuku .Bardzo prosze o odpowiec co to jest i co dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

W zasadzie trudno mi odpowiedzieć na Pani pytanie nie widząc ani samego kciuka jak i bez dokładniejszych informacji na temat przebytego zabiegu. Musi Pani udać się do ortopedy, który oceni te zmiany. Prawdopodobnie przyczyną ograniczenia ruchomości jest bliznowacenie pozapalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anna Maria

W maju 2009 roku miałam operację cieśni nadgarstka lewej dłoni. po ok. pół roku boli mnie kciuk w stawie przy dłoni i mam coś w rodzaju narośli na tym stawie (tak jak wymacałam określam) Podczas zginania staw blokuje mi sie i dopiero po dodatkowym ruchu kciukiem ( zresztą boilesnym) mogę wyprostować go. Byłam w Trzebnicy i tam docent na konsultacji stwierdził że to jest jeszcze zbyt wcześnie po cieśni aby cokolwiek określać. Mam wyznaczony termin reoperacji, jeśli taka będzie konieczna dopiero na 1 września 2010 . Nie wytrzmam do tej pory. co mam zrobić z tym proszę poradźcie mi? Mója lekarka rodzinna stwierdza zanik mięśnia kłębu kciuka ? Co za świństwo się do mnie przyczepiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×