Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę sie wyprostować po operacji przepukliny skośnej pachwinowej


Gość kolyska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kolyska

Jestem 5 dzień po operacji przepukliny skośnej pachwinowej i chodzę lekko pochylony przy próbie całkowitego wyprostowania się odczuwam ciągnięcie. Ile trwa powrót do normalnej pozycji po operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trzeba się prostować mimo ciągnięcia i niewielkiego bólu. Proszę o nic się nie obawiać dolegliwości typu pociągania i bólu mogą występować nawet do dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kolyska

Wczoraj bardzo mocno próbowałem się prostowac i bardzo mnie to boleło. Dzisiaj rano jak wstałem i wyprostowałem sie b&#242*l był bardzo piekący. Czy na problem z postawą ma wpływ opuchlizna kt&#242*ra sié jeszcze utrzymuje. Prostować sie mam mocno czy powoli i jakieś ćwiczenia stosować?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie , ja po operacji przepukliny nie moglam sie wyprostowac przez ok 2 tygodnie, bylo lepiej, gdy kladlam sie spac bez poduszki,na plecach, bez ugietych nog w kolanach. teraz jest juz ok:) niecierpliwie czekam, gdy skoncza sie te 3 miesiace od operacji i bede mogla spowrotem, pomalutku wracac do tanca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,jestem po operacji przepukliny z prawej strony,mialam dokladnie 3czerwca czyli 2tygodnie temu.Po 3dniach zaczelam czuc wiekszy bol.Wiec poszlam do lekarza okazalo sie ze mam od srodka prawdopodobnie infekcje,dostalam na to antybiotyki ktory biore juz przez prawie 2tygodnie.jutro mi sie konczy.Ale jestem zaniepokojona poniewaz nad rana mam zgrubienie wyglada to jak gula tak jak bylo przed opercja jest ona twarda i bolesna kiedy dotykam.martwi mnie to poniewaz juz minely 2tyg.a ja za bardzo nie moge nic zrobic ani za duzo chodzic,poniewaz czuje bol i pieczenie.i tez ta strona wyglad na znieksztalcona mam duzo wglebienie w pachwinie,martwie sie ze to nie przjdzie .Czy ktos moze mi odp.na ten problem.Czy to jest normalne.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×