Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis 13-latka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Williamboopy

Za maly penis ma 7cm i mniej.
Poczytaj tu sobie, wiele kobiet twierdzi ze kluczem jest obwod. No chyba ze tu tez masz jakies wapliwosci.
Sa panny dla ktorych to bedzie za duzo.

Ale jesli bedziesz myslal ze masz za malego on bedzie za maly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje ''Mam 12 lat mój penis gdy stoi ma 9cm w spoczynku 5-6cm Skórka nie schodzi z  żołędzia i nie ma spermy czy wszystko ok?,,

według mnie z rozmiarem masz wszystko ok lecz niepokoi mnie to, że nie masz wytrysku lecz wszystko się może zmienić ponieważ chłopcy w wieku 14/16 17 wyjątki , rośnie im penis , mają wytrysk wszytko w swoim czasie .

 

PS mam 13,5 lat wytrysk miałem mając 11lat i u każdego jest inaczej 

 

lecz gdy po 17 roku życia bedziesz nie miał wytrysku polecam powiedzieć rodzicom i udać się do lekarza 😄 i dziewczyny walą wygląd i grbość 🙂 Pozdrawiam 

 

                                                                                                                                                                                                              Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2021 o 14:21, Gość SSS napisał:

MAM 13 LAT I PENISA W STANIE SPOCZYNKU MA 4-5CM  A  GDY MAM EREKCJE TO 7-8CM 

OBAWIAM SIE ŻE TO MAŁO ?

A OPRUCZ TEGO NIE MAM PROBLEMÓW 

Według mnie wszystko jest ok , Normalne rozmiary 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2021 o 19:10, Gość Gość napisał:

cytuje ''Mam 12 lat mój penis gdy stoi ma 9cm w spoczynku 5-6cm Skórka nie schodzi z  żołędzia i nie ma spermy czy wszystko ok?,,

według mnie z rozmiarem masz wszystko ok lecz niepokoi mnie to, że nie masz wytrysku lecz wszystko się może zmienić ponieważ chłopcy w wieku 14/16 17 wyjątki , rośnie im penis , mają wytrysk wszytko w swoim czasie .

 

PS mam 13,5 lat wytrysk miałem mając 11lat i u każdego jest inaczej 

 

lecz gdy po 17 roku życia bedziesz nie miał wytrysku polecam powiedzieć rodzicom i udać się do lekarza 😄 i dziewczyny walą wygląd i grbość 🙂 Pozdrawiam 

 

                                                                                                                                                                                                              Marek

Dzieki 🙂 i to ostatnie to wiem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2009 o 20:35, Gość Łukasz napisał:

Witam , Mam 13 lat i 4 miesiące. Mój problem polega na malym penisie . Odkąd sięgam pamięcią mój penis zawsze był taki sam.. Nigdy nie urusł . Jestem juz w 6 klasie i niedlugo ide do gimnazjum. Penis w stanie spoczynku ma 4-5 cm natomiast w stanie erekcji 7-8 cm. Czy to jest normalne że nierośnie ? Czy to coś poważnego ? Czy moge powiedzieć o tym rodzicom ? Gdzie mam sie udać ? Bardzo proszę o pomoc , widzialem penisy u kolegów w moim wieku i są wiele wiele większe.

urus???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polishguy

Witam wszystkich specjalistów. Mam problem z niewielkim penisem. W stanie spoczynku ma jakieś 4 cm. W trakcie wzwodu 9 cm. Nie wyobrażam sobie w takim stanie pokazać dziewczynie ;/ Czy jest może jakiś skuteczny sposob na powiekszenie penisa tabletkami?
Czy jedynym wyjściem jest operacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz jeszcze gorzej niż ja. Znaczy się jak miałem kilka miesięcy temu bo mój penis we wzwodzie to bylo jakies 11 cm. NIe wiecej. Powodowało to u mnie mega kompleksy, sam miałem opory przed kontaktem z laskami... Probowałem wielu sposobów ale tabletki były właśnie najskuteczniejsze. Kuracja trwała 3 miesiące. Brałem penilarge bo z tego co się zapoznałem to maja najwiecej pozytywnych opinii. penis powiekszył się o 3cm na dłuości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penilarge - tak się składa, że też go zażywałem :)
Kuracja trwałą 3 miesiące. W sumie udało mi się uzyskać dodatkowych prawie 4 cm. 14 cm zrobiło się prawie 18 cm.
Na początku bałem się że może to wpłynąć np na erekcję - ale nic z tych rzeczy. Jest tak jak dawniej, po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość polishguy

Dzieki za opinie. Pytam się bo widziałem,z e reklamuje się bardzo dużo tych tabletek ( głównie na allegro). No i nie jest to takie tanie tak więc nie chciałbym wywalać pieniadze na jakieś gówno które nie będzie działało. Gdzie kupowaliście ten penilarge? Bo widzę ze jest i w skepach i na allergo? A w aptece można to dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jeszcze tutaj:
penilarge.pl
Sam zamawiałem na ich firmowej stronie. Na allegro też są ale nie mam zaufania do aukcji internetowych. Wolę kupować w sklepie. Masz tam skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna operacja, ludzie bron boze, nie dajcie sie nabrac i naciagac na kase, poza tym jak poczytacie sobie o tych reklamowanych zabiegach na powiększanie penisa za pomocą kwasu hialuronowego to zobaczycie, że nie jest to powiększanie na stałe ale jedynie na jakiś czas. Jest to bolesne i drogie.Co do tabletek to zobaczcie sobie jeszce penis complete. Mają znacznie wiekszą zawartość l argininy od takiego penilarge tak wiec efekt może byc szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×