Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis 13-latka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gal anonim

Ja mam marazie spokój mam z penisem mam 12 lat gdy powiedziałem rodzicom że mam stulejke i że nie mam spermy to tata odrazu kazał mi ściągnąć spodnie i majtki i zaczoł oglądać mojego penisa i doprowadził go do takiego stanu że mogę już spokojnie ściągać napletek i mam śpyrme [sperme].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w waszym wieku.Ale niektórzy niewiedzą co, jak i w jakim wieku. Sam masturbuje sie od jakiegoś czasu. Jak jeden z was napisał, nie mam jeszcze spermy ale prejakulat. Mi tez pani od przyrody mówiła o polucjach, czyli wytrysku nocnym. Gdy jest w stanie spoczynku ma ok 8 cm, a gdy stoi ok 11-12 cm.(myślę, że jest to dobra wielkość przy 13 latach). Spokojnie zciagam skórkę z napletka. Czy jest wszystko w porządku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam 13lat i trochę się boję ,że mi już nie urośnie albo będzie mały, ma 7,5cm w stanie spoczynku i 10,2cm w wzwodzie. Napletek trzema skórę i nie mogę tylko przez to zdjąć żołędzia. Miałem polucje już, ale też się masturbuje. Leci mi prejakulat ale ostatnio robi się coraz bielszy jest taki pół na pół. Ludzie co mam robić ,ja normalnie deprechy dostanę!!! Jakbym miał około 14-16 i dosyć spory w obwodzie, to spełniły by się moje marzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tutaj ujęło dużo kolegów. Każdy dojrzewa w swoim wieku. Ja mam 13 lat mój penis w spoczynku ma 6-7 cm, a gdy stoi ma 12,5 cm i średnie owłosienie także na jądrach. Dla mnie to normalnie ... Nie którzy mają większe nie którzy mniejsze, ale to nie problem. I nie martwcie się że macie 13 lat i 10 cm :). Bo i tak w tym wieku nie będziecie uprawiać seksu :). W wieku 16-17 lat dopiero się za to zabierzcie. A nie teraz się przejmujecie :). Spokojnie nic się nie dzieje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie znam odpowiedzi na 1 pytanie */. Chodzi o to że łatwo się podniecam nawet z byle powodu */. i mój penis jest lekko krzywy i stoi do góry a nie prosto. czy to normalne czy coś ? proszę o odpowiedź bo troche się martwie */.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mieczyteuszleuszjohn

Mam 13 lat i 2 miesiace jak mam wzwod to rozmiar członka wynosi 10cm a obwod 9,8 cm w stanie spoczynku wynosi 5,6 cm Mam owłosienie długosci 2cm Sperma powoli tryska Czy to ok ? czzy cos cienko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×