Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz na szyi od 2,5 miesiaca


Gość Daria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od ponad dwoch miesiacy na szyi wsumie karku mam guza. Jest jednej wielkosci nic sie nie zmienil, na wewnatrz na widoczny jednak czuc go pod palcami. Z biegiem czasu wydaje mi sie troszeczke mniej twardy ale yc moze to tylko zludzenie. Zobaczylam go dzien po tym jak bylam w gorach i jezdzilam na desce. Nie kojaze zadnego konkretnego upadku o czym odrazu mowilam lekarza u ktorych bylam. Jednak on twierdzili ze to krwiak i ze sam zejdzie lub ewentualni punktowo usuniemy. Gdy minelo tyle czasu ja zrobilam dwa badania usg i rtg ( czekam w kolejce na tomografie i glowy i karku) stwierdzili ze nie mozna go nakluc bo nie wiadomo gdzie dokladnie i ze moze miec polaczenie z kanalami kregoslupa. Poszlam prywatnie do bardzo dobrego lekarza. Odrazu stwierdzil ze to nie kriwak ze zbyt dlugo sie utrzymuje, nie ma wylewu na skorze. Mam bole glowy i zawroty z tym ze wykryto u mnie anemie i podobno to jest z nia powiazane. Byl okres ze czulam sie slaba glowa bolala mnie tak ze ciezko bylo mi ja podnosci. Teraz do boli sie przyzwyczailam, jednak bole nie sa przy skroniach a w czesci tylniej. Lekarz prywatnie stwierdzil ze to tylko zbieg okolicznosci ze akurat w tym momecie mi to wyskoczylo ze to najprawdopodbniej sie juz od jakiegos czasu *chodowalo* byl zdziwiony ze lekarze nic z tym nie zrobili i tylko na przypuszczeniach sie skonczylo. Tera mam i proble z powrotem do pracy (zbyt dlugi okres, i lekarze nie chca dac zezwolenia) i problem z L4:( nie wiem co myslec ide jutro na rezonans manetyczny dzis sie dowiedzialam ze mam przyswpieszony termin. Prosila bym o odpowiedz co Pana zdaniem to moze byc, jakies pana przypuszczenia.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Skoro tylu lekarzy ma wątpliwości co do rozpoznania, przez internet również nie uda się ustalić przyczyny. Tym bardziej, że takiej zmianie trzeba się przyjrzeć i zbadać. Na pewno po wykonaniu rezonansu magnetycznego będzie można coś więcej na ten temat powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×