Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za duży penis


Gość PIOTR

Rekomendowane odpowiedzi

moj problem jest z natury odmienny. tyczy sie sposobu zmniejszenia penisa z pobudek estetycznych i seksualnych. moj penis w stanie spoczynku ma prawie 15 cm dlugosci i jest bardzo gruby. na basenie jastem obiektem docinek ze strony facetow, w domu wstydze sie wlasnej zony i dzieci, choc nagosc nie jest dla nas obca. ponadto zonie sprawiam od zawsze bol przy stosunku. czy jest jakas metoda zmniejszenia wielkosci penisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

W tej sprawie najlepiej skonsultować się z urologiem. On po zbadaniu Pana oceni czy rzeczywiście jest taka potrzeba, aby redukować wielkość penisa. Są sposoby plastycznego zmniejszania penisa. Niestety nie znam szczegółów wykonywania takich zabiegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę wielu facetom marzy żeby mieć wielkiego penisa i mają kompleksy że ma małego ale zapominają że wielu seksuologów ostrzegają że wielki penis też jest problemem ponieważ w czasie stosunków sprawia ból kobiecie. Choć moim zdaniem nie powinienes zmniejszać bo taki masz i już. Poprostu jesteś hojnie obdarzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram muj penis jest moim koszmarem bardo sie z zona kochamy i oboje jestesmy napaleni na dlugosc jest w sam raz 18cm ale z powodu grubosci mojego czlonka ktora wynosi 18cm w obwodzie zawsze jak probujemy ogrom bulu jaki jej sprawiam uniemorzliwia stosunek przez to nie kochalismy sie od roku jestem zdesperowany to koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr z W-wy

Mam bardzo podobny problem tak PROBLEM mój penis w stanie spoczynku ma długość 16 cm w stanie wzwodu 24 i właśnie jest również bardzo gruby. Mam 40 lat i nie miałem jak ja to nazywam pełnego stosunku - to bardzo przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wydaje się być większy od czasu kiedy masturbowałem się dwa razy pod rząd (zrobiłem tak tylko raz). Mógłbym przysiąść że wcześniej w spoczynku był dużo krótszy! Jak to naprawić? Możliwe że coś takiego w ogóle mogło się stać? Teraz nawet przez spodnie wystaje na tyle że mnie krępuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 12 lat. Mój penis w czasie wzwodu ma 27 cm i jest bardzo gruby. Przez spodnie doskonale widać zarysy penisa. Wstydzę się. Koledzy z W-F zazdroszczą mi takiego penisa, ale mi nie jest do śmiechu. Specialnie kupuję luźniejsze bokserki bo wszystko widać. Na śniadanie schodzę w spodniach. Ostatnio tato zapytał mnie co się dzieje, a ja mu wszystko opowiedziałem. Powiedział mi że pójdzie ze mną do lekarza. Nie wiem co robić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz84

ehh widać ze dzieci w sieci 12 latek i 27 cm ,, haha mysłałem ze z krzesła spadnę , albo 18 cm w obwodzie w odpowiedzi innej , normalnie to polecam konktetnie pojść do lekarza urologa a nie pytania zadawać na forum bo to bezsensu ... dziękuje i dobranoc ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×