Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchnięta moszna i nadmiar skóry na penisie


Gość Keroz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od paru dni mam straszny problem. Wszystko zaczęło się tydzień temu, kiedy zobaczyłem na swoim penisie, na wysokości złączenia z jądrami dzwine zgrubienie. Zbytnio się tym nie przejmowałem, ale od soboty problem jest o wiele większy. Wieczorem zauważyłem że moja moszna jest strasznie napuchnięta. Dotykając się, z trudem wyczuwam jądra. Dodatkowo skóra na penisie jest jakaś przerośnięta i całkowicie go *pochłania*. Czasem ciężko ją ściągnąć podczas oddawania moczu. Na przełomie tych kilku dni zauważyłem tylko tyle, że z samego rana jądra są prawie że normalnych rozmiarów a członek tylko w niewielkim stopniu pokryty jest większoną ilością skóry. W ciągu dnia sytuacja się diametralnie zmienia - moszna jest opuchnięta i na członku jest coraz więcej skóry. Nie wiem co robić? Czy to jakaś reakcja alergiczna? Nigdy wcześniej nie miałem takie sytuacji. Dodam że mam 24 lata i w miarę regularnie uprawiam sex. W zeszłym tygodniu zdarzyło mi się być na siłowni po dłużej przerwie, co przypłaciłem ogromnymi zakwasami w niektórych miejscach, w tym na brzuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej w takiej sytuacji skonsultować się z urologiem. Takie objawy rzeczywiście mogą wskazywać na odczyn alergiczny, obrzęk spowodowany może być również utrudnionym odpływem krwi żylnej. Dlatego musi zbadać Cię specjlaista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wizyta u specjalisty jest konieczna? Mam ten sam problem. Po chorobie dzien-dwa zauwazylem ze moja moszna jest opuchnieta, na poczatku nic sobie z tego nie robilem (trwa to juz 5dni) 2 dni temu zobaczylem rano ze skora na penisie sie powiekszyla. Czy moga wyniknac jakies problemy z tych powodow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam duży problem.na prawym jądrze wyczuwam zgrubienie ktore przy naciśnięciu nie boli dziś rano zuważyłem na moim penisie dwa zgrubienia jedno na napletku drugie pod żołędziem dodam ze moszna jest strasznie opuchnięta prosze o pomoc dodam jeszcze że taki przypadek zdażył mi się po raz pierwszy i mam 19lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×