Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z oddawaniem moczu po wydłużeniu wędzidełka


Gość Max

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zabieg *wydłużenie wędzidełka*.Od tamtego momętu mam problem z oddawaniem moczu.Czuje,że nie załatwiam się do końca.Po wizycie w toalecie i oprużnieniu pęcherza czuje,że niewielka ilość moczu zalega (uczucie te pojawia się przy ujściu cewki moczowej)więc próbuje *na siłę* się załatwić.Kiedy sikam *na siłę* niewielka ilość moczu jest *usuwana* (co potwierdza,że mam problem z oprużnieniem pęcherza i zalegającego moczu).Po wizycie w toalecie raz czuję,że mocz zalega a raz,chociaż rzadziej przeciwnie.Bananie usg wykazuje pusty pęcherz. Przeszkadza mi to w życiu codziennym jest to uciążliwe uczucie.Mój lekarz do którego chodze przepisał mi tabletki *vesicare*,które zmniejszyły parcie moczu.Teraz łatwiej mi to znieść ale nie jest tak jak być powinno. Bywa też tak,że nawet mimo *sikania na siłę* gdy oprużniam pęcherz nie jednym strumieniem a kilkoma(małymi)nie mogę przestać.Sikam nawet około 10minut. Jest to dla mnie wielki problem.Sikam częściej a moje leczenie obecnym lekiem ma trwać 2 miesiące.Lecze to już od stycznia obecnego roku.Prosze o opinie innego lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leczeniem oczywiście powinien zająć się urolog. Z nim musi Pan konkretnie porozmawiać na temat swojego schorzenia i jego przyczyn. Jeśli w USG nie ma zalegania moczu po mikcji wątpię, że takowe występuje. Może to tylko takie Pana podświadome uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×