Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból i wzdęcia przy Gastritis chronica medii gradus


Gość Monika

Rekomendowane odpowiedzi

witam,nazywam sie monika od ponad poŁ roku mam bole w nadbrzuszu Łaczace sie ze wzdeciami.miesiac temu miaŁam robiana kolonoskopie oraz gastroskopie.badania wykazaŁy gastritis chronica medii gradus.czyli zapalenie zoŁadka.lekarz przepisaŁ mi gasec (rano przed sniadaniem),debridat(20 minut przed posiŁkiem)oraz biogaia(po sniadaniu) leki biore systematycznie jednak dolegliwosci wciaz nie ustepuja.po ponownym skantaktowaniu sie z lekarzem zarzywam rowniez scopolan(3 razy po jednej tabletce).jednak jak juz wczesniej napisaŁam bol w nadbrzuszu oraz codzienne wieczorne wzdecia nadal mi dokuczaja.prosze o jakiekolwiek informacje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Na wzdęcia można zastosować Espumisan. Trzeba przede wszystkim zmienić dietę. Jest to podstawa przy dolegliwościach związanych z przewodem pokarmowym. Jeśli i to nie pomoże to lekarz powinien zmienić dawki leków, rozważyć zamanę leków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz.Szczerze mowiac zadnej diety nie stosuje.Owszem pytałam lekarza,jednak on stwierdził ,ze nie jest mi ona w rzadnym wypadku potrzebna.Co ciekawsze odparł ze zarówno nasz organizm jak i zoładek musza przyjmowac te pokarmy na ktore w danym momencie maja zapotrzebowanie!!!!!!Ja jeszcze raz dziekuje za odpowiedz i obiecuje ze od jutra zaczynam ostra diete.Mam jeszcze mała prosbe o jakie kolwiek szczegoły dotyczace tej toz diety.Moze znaja panstwo jakas sprawdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×