Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Paraliżujący ból jąder, odbytu, podbrzusza


Gość Tomek z Katowic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek z Katowic

Dzień dobry. Od kilku dni mam taki problem, że odczuwam kłujący ból odbytu (jakby coś kłuło w środku), a także ból jąder, szczególnie, na końcu oddawania moczu, kiedy to jest on największy. Co gorsza bywają momenty, gdy ból się nasila i jest wręcz paraliżujący. Na szczęście nie trwa to dłużej niż kilka do kilkunastu sekund. Prowadzę dość aktywny tryb życia, dużo ćwiczę, biegam, a także ćwiczę sztuki walki, jednak nigdy nie było takich problemów. Nie wiem czy wina nie leży w dość banalnym wydarzeniu jak uprawianie sexu. Może to dziwnie zabrzmi, ale ostatnio miałem urlop i z dziewczyną kochaliśmy się po 2-3 razy dziennie przez 2 tygodnie i pamiętam, że jednego dnia odczuwałem podobny ból, ale szybko minął. Nie jestem pewien co robić, a zanim pójdę do lekarza postanowiłem anonimowo zapytać o poradę. Od 2-3 dni ograniczyłem ćwiczenia fizyczne, szczególnie te obciążające mięśnie brzucha oraz nie kocham się z dziewczyną. Ból trochę zelżał jednak nadal jest odczuwalny. Nie wiem czy czekać jeszcze kilka dni aż ustąpi całkowicie, o ile ustąpi, czy iść od razu do lekarza i prosić o skierowanie do specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból jaki Pan opisuje rzeczywiście może być związany z przeciążeniem mięśni brzucha oraz mięśni zaopatrujących organy płciowe. Może Pan jeszcze poczekać kilka dni nadal ograniczając wysiłek fizyczny i nadmiar seksu i zobaczy Pan czy dolegliwości samoistnie ustąpią. Jeśli nie powinien zbadać Pana dokładnie lekarz najlepiej chirurg, aby wykluczyć tworzącą się przepuklinę pachwinową oraz urolog czy przypadkiem nie ma patologii w zakresie układu moczowo-płciowego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×