Rak trzustki brodawka Vatera po operacji

użytkownik
AO

Witam moja mama niestety jest juz po operacji poł roku..miała teraz badania kontrolne i niestety sa przerzuty, markery podwyższone....zle sie czuje, wymiotuje, pojawiły sie juz mocne bóle. Lekarz który przperowadzał operacji i czuwał nam mama niestety juz nie przyjmuje pacjentów nowy lekarz..zaroponował mamie TRAMAL.....!!!!! Bardzo prosze o wskazanie mi specjalisty który zająłby sie mama w tej chorobie nie możemy spocząc na przyjmowaniu tramalu mama jest młoda i ma bardzo silny orgaznizm po tej ciężkiej operacji w nieprawdopodbnie szybkim czasie(kilka dni) wróciła własciwie do siebie..wierze że bedzie znów lepiej..tylko musimy mieć kontakt z kimś kto sie w tym specjalizuje i niezlekceważy

Reklama
użytkownik
stapler

Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z onkologiem. On powinien zająć się dalszym leczeniem mamy.

użytkownik
mario

Moja mama ma dziś operację po konsultacji z prof Lampe w Katowicach, operacja w szpitalu na Ligocie. Siedzę i denerwuję się ale pozostaje mi wierzyć że będzie dobrze. Z kilku źródeł dowiedzieliśmy się że prof Lampe jest specjalistą w tej dziedzinie.

użytkownik
Smutna

Moja mama zmarła po operacji wykonanej przez profesora Lampe - chyba nie jest takim specjalistą.

użytkownik
Mar

Czy specjalista = cudotwórca ?

użytkownik
nija

Zgadzam się, jeśli pacjent trafił do lekarza z zaawansowanym nowotworem z przerzutami, to nawet gdyby chir. na uszach stawał, to marne są szanse pacjenta.

użytkownik
Dor.

Operacje zawsze niosą ze sobą ryzyko, są to bardzo ciężkie operacje i nie można obarczać tym chirurga.
w Polsce bardzo łatwo jest zwalić na lekarza.

użytkownik
ewa

Witam
mo taka jest chory szykuję się na oprację wszystko w rekach juz Boga jak ma być tak bedzie

użytkownik
renata

Rokowania są bardzo złe, leczenie tylko zachowawcze, no i niestety zgon w ciągu roku od wykrycia raka brodwki Vatera. Najczęściej śmierć nastepuyje po 6 miesiącach.

użytkownik
kaja

Zgadzam się, moja babcia przeżyła 11 miesięcy od diagnozy.
Potworne cierpienie, któremu nie można zaradzić.

użytkownik
basia

Witam sama jestem po operacji raka trzustki własnie byłam operowana w katowicach przez profesora lampe żyje do dzisiaj chodz mineło juz 8 lat mam się dobrze szpitalna opieka bardzo dobra dzięki profesorowi żyje i mam się dobże pozdrawiam

użytkownik
kew

....Baśka to ty jesteś tym 1-2 %,gratuluje .Proszę opisz to na innych forach dodaj ludziom otuchy* wiesz jak to podnosi na duchu ,że komuś się udało.

użytkownik
RENATA

Kochani nie wiem jak dawno pisaliscie te posty ale ja szukajac informacji na temat tej choroby bo dzis otrzymalam informacje ze moja siostra otrzymala taka diagnoze i ma miec za tydzien operacje I METODA ktora doswiadczylam w swoim zyciu przynajmniej 2 razy a drugi raz dzisiaj to jest BOZE UZDROWIENIE Bog jest potezny i moze wszystko wystarczy tylko wiara i modlitwa przynajmniej 2 osob a,,a modlitwa plynaca z wiary uzdrowi chorego ,,II METODA czytalam pare miesiecy temu na temat bardzo prostej metody naturalnej gdzie ten dr fizyki sam wyleczyl sie z raka trzustki i pomogl wielu innym osobom w Polsce i na swiecie jest to bardzo tania metoda wymagajaca tylko cierpliwosci i samozaparcia https://www.youtube.com/watch?v=43foz4tNFZY podalam tutaj link metoda dr fizyki Georga Ashkara ZYCZE Z CALEGO SERCA OPIEKI POTEZNEGO BOGA Renata

użytkownik
A.

Moja mama niestety zmarła dwa tygodnie po operacji usunięcia nowotworu brodawki vatera. Te dwa tygodnie spędziła w śpiączce farmakologicznej na OIOMie. W tym czasie przyszły wyniki i okazało się że był to guz złośliwy z naciekami. Plusy są takie, że mama nie zdążyła się dowiedzieć o tym, że to rak (bardzo bała się tej informacji) oraz to, że nie cierpiała....

Twoja odpowiedź