Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Promieniujący ból jądra


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Ból w lewym jądrze promieniujący, ból brzucha, lewa pachwina drętwieje i ból kłujący nogi, noga drętwieje i kłujący ból lewego boku (brzucha). Badanie moczu było w normie, a na badaniu USG lewej części brzucha, lewej nerki, prostaty i jąder lekarz stwierdził, że narządy są w porządku, mały torbiel na lewym jądrze 4 mm po jakimś urazie z dzieciństwa. Aktualnie ból jest nie do zniesienia. Proszę o poradę, gdyż byłem u 5 lekarzy i każdy zapisał mi leki przeciwbólowe i Urinal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi cokolwiek więcej Panu doradzić bez badania bezpośredniego. Na pewno należałoby skonsultować się z chirurgiem, żeby wykluczyć ewentualne występowanie przepukliny pachwinowej mogące dawać właśnie takie objawy oraz może należałoby wykonać także RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa celem wykluczenia patologii w jego zakresie. O wszystkich badaniach musi zadecydować lekarz prowadzący. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie prawe jandro ale jak pracuje to jest wpozandku tylko jak sie po prac poloze to cale mi promieniuje dziwne uczucie bulu lewego nigdy nieczulem zeby mnie bolalo normalnie sie zalatwiam i tagze nieczuje zeby mnie bolalo niesa powiekszone ani niemam jakiekigos wiekszego problemu jak niepracuje pracuje oczywiscie fizycznie boje sie ze to jakis rak i mam problem isc do lekaza z tym problemem prosze mi cos porazic z gury dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Ból w obrębie moszny może być spowodowany przepukliną, żylakami powrózka nasiennego, stanem zapalnym, czy zmianami nowotworowymi. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości powinien Pan udać się na wizytę do specjalisty urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×