Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nadmiar skóry na napletku


Gość Pomocy!!!16lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pomocy!!!16lat

Witam mam taki problem otóz mam nadmiar skóry na napletku,Napletek sciągam normalnie za zołądż w stanie erekcji jak i spoczynku ale obok zołędzia gdy napletek jest sciągniety tworzy sie takjakby pierścien,obrączka nie wiem jak to można nazwać poprostu w stanie spoczynku moge cukierka wsadzić do napletka.Utrudnia mi to ponieważ napletek sie podwija i nie ze wszystkich miejsc da sie napletek naciągnąc na taki stan jak był przed zsunięciem napletka. Ponadto podczas kąpieli napletek zsuwa się lepiej za zołądz a gdy jest suchy skóra przykleja sie do napletka i musze pomóc ręką aby napletek zsunął się do końca. Czy to może być stulejka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli napletek bez pośrednio zsuwasz za żołądź do rowka zażołędnego to nie jest to stulejka. Rzeczywiście może to być nadmiar napletka. Trudno mi cokolwiek więcej napisać bez badania. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam kilka fotek proszę ocenić czy to nadmiar skóry napletka http://img294.imageshack.us/img294/1140/1hv2.jpg http://img294.imageshack.us/img294/5571/2rc7.jpg na 2 zdjęciu jest widoczny nadmiar skóry.Utrudnia mi to naciąganie napletka na stan przed sciągnięciem skóry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mianowicie jeszcze nie współżyłem z kobieta ale mam obawy dotyczące tego ze podczas stosunku skóra z napletka zsunie mi sie..swobodnie moge sciągać skórke z napletka lecz ona szybko wraca na napletek.. czy to moze przeszkadzać w stosunku..jest to jakas choroba da sie to jakośwyleczyć naciagnać czy cos?? proszeo pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat kiedy sciagam napletek to tworzy mi sie duzy fałd skury troche przeszkada ale da rade z nia wytrzymac moje pytania 1czy to zle ze mam jakby za duzo skóry na penisie ? 2 jak czesto mozna sciagac napletek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×