Zrośnięte żebra a duża siła

u?ytkownik
uzytkownik

Witam, szukalem odp w internecie i nic nieznalazlem a chodzi o to ze pani na lekcji powiedziala ze jesli ktos ma zrosniete zebra to cechuje go duza sila i wlasnie chcialem zaczerpnac troche o tym informacji..

Reklama
u?ytkownik
stapler

Nie wiem skąd Pani nauczycielka ma takie informacje, ale są one nieuzasadnione i raczej absurdalne.

u?ytkownik
blablabla

Stapler nie sa absurdalne, sa ludzie ktorzy maja zrosniete te zebra znadujace sie ponizej splotu slonecznego, powoduja one ze podczas blokuja przepone dzieki czemu nie ,,puchnie* tak bardzo i dlatego tacy ludzie maja wiecej sily, ogolnie maja wiecej masy miesniowej a ich tors wyglada troche jak kwadrat, tzn w obie strony podobna szerokosc. I to nie jest zadna sciemy czy tez glupoty

u?ytkownik
bebek

Kolega znał gościa co podniósł przy nim pół metra ziemniaków w worku,do przodu.Miał ponoć zrośnięte żebra.Namawiali go też trenerzy od zapasów,ale on powiedzial że nu się nie chce i już.

u?ytkownik
Lukasz

Mam zrośnięte zebra ma też moj stryj i dziadek miał tez i jego ojciec (pra dziadek) nie mamy mocy nad przyrodzonych, aczkolwiek lubię się barować i siłowac . zawsze wygrywam!!! Mówią że to moje żebra daja mi przewagę !?

u?ytkownik
Grzegorz

Witam wiem, że mój pradziadek miał zrośnięte żebra i w związku z tym był bardzo silny niestety ani mój tata ani ja czy też moi bracia nie odziedziczyliśmy tej cechy

u?ytkownik
Radosław

Temat pewnie już sie przedawnił ,ale napisze coś od siebie.Mam 16 lat,prawie 50kg i 170cm wzrostu i mam zrośnięte dwa ostatnie(na dole) żebra, przy mostku..Nie mam dużo siły, w dodatku szybko się męczę.Zrobię z ledwością 10 pompek i siadam...*( Moim zdaniem nieliczni ludzie mający zrośniete żebra mają duzo siły.

u?ytkownik
Znawca

Prawda jest taka że ludzie posiadający zrośnięte żebra mają nadludzką siłę, pewnie zależy to też od tego jak bardzo są zrośnięte.. Chodzi o zrośnięcie się żeber w skutek czego powstaje *płat* twardej kości.. Jest to genetyczne i od urodzenia, nie chodzi tutaj o złamanie żeber i zrośnięcie poprzez gips. Znam takiego człowieka i mówię wam gość jest mutantem. Chciał startować w strong menach ale komisja nie pozwoliła właśnie z uwagi na żebra..

u?ytkownik
PanX

W mojej okolicy byl kiedyś gościu co podniósł tył poloneza tak że tylne koła nie dotykały do ziemi a w aucie były 4 osoby!! Miał właśnie zrośnięte żebra.

u?ytkownik
edek

A w mojej okolicy koleś ze zrośniętymi żebrami podniósł kombajn. serio...!!!

u?ytkownik
dsdg

Człowiek ze zrośniętymi żebrami nie mógłby oddychać

u?ytkownik
maks

Jakoś daje rade

u?ytkownik
edek

Mój pradziadek miał zrośnięte żebra i był bardzo silny konie przewracał

u?ytkownik
darek

W mojej okolicy koleś ze zrośniętymi żebrami podniósł 2 kombajny. serio ...!!

u?ytkownik
zięciu

Moja teściowa ma zrośnięte żebra, i teściu przed nią ucieka... jak ma zły humor bo kiedyś mu tak wlała że teraz ma uraz, nie dał jej rady silna babka i to właśnie przez te zrośnięcie

ps.
Mariusz Pudzianowski też ma zrośnięte żebra
więc o czymś to świadczy