Skóra napletka przyrośnięta do żołędzia

użytkownik
bartek

Witam mam taki problem nie moge ściągnąć skóry z penisa ona jest przyrosnieta do zołędzia czy to stulejka bardzo wstydze się powiedzeć o tym rodzicom jak wygląda ten zabeg...

Reklama
użytkownik
stapler

Tak jest to stulejka. Z tym problemem należy zgłosić się do chirurga dziecięcego lub urologa (w zależności od wieku- granica 16 lat).

użytkownik
Krystian

Czesc mam podobny problem mam dopiero 13 lat. Gdy chcem zdjac SKore z penisa nie moge widac tylko kawalek zolędzia gdy probuje dalej nie moge bo bardzo boli. Ostatnio Probowalem i gdy bylem juz w polowie zaczela mi sie rwac skora TZN: robic roztepy .... moji koledzy maja tez po 13 lat i u nich takie czego nie bylo Jak by ktos mogl mi pomoc to czy by napisal Na GaduGadu: 7758648 z Gory dziekuje Krystian

użytkownik
Grzesiek

Witam nazywam się Grzesiek i mam 17 lat. Mam problemy z penisem mój żołądź jest zarośnięty, nie wiem co mam z tym zrobić, gdzie się udać a co najważniejsze czy da się to wyleczyć nie korzystając z operacji plastycznych za które trzeba płacić. Bardzo prosze o odpowiedź

użytkownik
mateusz

Czym jest zarośnięty?

użytkownik
Adi

Witam, mam 15,5 lat. Mam pewien problem, a mianowicie mój napletek w zwodzie nie zupełnie chce zejść ze skórką. Jeśli sam go ściągne to troche schodzi ale nie wiele, co to może być? Troche sie boję. Masturbuje się normalnie z wtryskiem.

użytkownik
asdasd

Ja mam cos takiego: nie moge sciagnac skory mam skore zrosnieta ale jest toooo bardzoooo male zrosniecie nie przekracza milimetr na milimetr co z tym reobic? wszystko jest ok tylko mam o cos takiego == te **rowna sie** identycznie wyglada jak moje zrosniecie

użytkownik
mateusz

Czesc mam 14lat i muj penis ma około 11cm w zwodzie.mam podobny proglem
jak inni i w dodadku przy masturbacji nie ma spermy.

użytkownik
Adam

Witam !
Mam 20 lat. W dzieciństwie miałem wypadek ,w którym zaczepiłem moim penisem o płot do dnia dzisiejszego mam ciemną blizne w postaci lini i to właśnie od jej początku moja skura jest przyrośnięta do żołędzia od dolnej strony. Chciał bym się dowiedzieć czy jest to normalne i ma tak każdy mężczyzna? Czy jest to skutek wcześniej opisanego wypadku?

użytkownik
Sebek

Witam mam 16 lat mam ten sam problem czy to jest normalne bo mój tata mowil ze tez tak mial i to musi sie oderwac podczas pierwszego stosunku

użytkownik
Patryk

Witam mam 18 lat i gdzie ściągam skóre z penisa to żołądź ociera się o majtki i co minute wytryskuje mi sperma .. Czy to normalne ?

Twoja odpowiedź