Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie jakbym musiał nabrać powietrza


Gość marian

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ,chciałbym sie dowiedziec od czego mode miec takie cos: poniewasz od 3 dni ale nie cały czas mam takie uczucie jakbym musiał nabrac powietrza wiecej tzn taki pełny wdech tylko ze jak to zrobie to czuje ze niemoge tego do konca zrobic tak jakby mi sie cos blokowało akie dziwne uczucie.byłem wczesniej przeziebiony ale mi przeszło,bojak wczesniej byłem to tak niemiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to stan utrzymującego się zapalenia górnych dróg oddechowych. Należy z tym problemem udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Bez badania trudno cokolwiek więcej napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiek

a przy takim mocniejszym wdechu to czuje lekkie ukłucie w górnej czesci kladki piersiowej tak po prawej stronie ale nie przy kazdym wdechu. czy to cos groznego. a czy moga tobuc duznosci zwiazane z przezutami nowotworowymi???? kawałek temu byłem u urologa i stwierdził ze mi piasek schodzi tylko ze ja zauwarzyłem ze mam lewe jadro troszke wieksze niz prawe i niekiedy boli samo albo jak sie je dotknie tak jakby po lewej stronie. chyba mam lekko wezły chłonne pow w pachwinie ale niewiem .moziłem to urologowi imnie badał i powiedział ze wszystko jest ok ale ja pojde sobie zrobic usg.dodam ze 3 lata temu miałem zylaki na prawym i moze dlatego ono jest mniejsze niz to lewe i mieksze.takie jadromom chyba od pół roku albo miałem takie tylko niepatrzałem.czy te problemy z oddechem to moga byc przezuty z nowotworu?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×