Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ostry ból brzucha promieniujący na plecy


Gość brygida m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość brygida m

Witam! Mój problem dotyczy żołądka . Zdarzały mi się bóle brzuch po zjedzeniu czegoś bardzo tłustego lub twardego np.ogórka. Zawsze pomagała herbata z melisy lub krople żołądkowe. Ostatniej noc obudził mnie ostry ból brzucha promieniujący na plecy , brzuch był twardy trudno mi się oddychało , momentalnie moje ciało było oblane potem . Zażyłam standardowo krople i herbatę z melisy . Jednak przy piciu herbaty odczuwałam pieczenie w przełyku.Nie pomogło ani trochę. Ból nie przechodziła a nie miałam jak dostać się do lekarza albo na pogotowie. Zażyłam lek Aulin bo wiem że jest przeciw bólowy. Ból ustąpił na ok 3-5min i znowu wrócił na ok 10- 15 min jednak ból był nieco słabszy, ustąpił na ok 5 min i znowu wrócił ale na ok 5 min i tak się powtarzało kilka razy zanim zasnełam czułam ból nadal ale nie tak silny jak na początku. Następnego dnia cały dzień czułam pieczenie w żołądku i lekkie kucie pod mostkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej udać się do lekarza. Potrzebne jest badanie zarówno lekarskie, jak i obrazowe (usg), badania laboratoryjne. Na podstawie tego opisu trudno powiedzieć czy przyczyną bólu jest żołądek, a może trzustka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×