Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skręcenie kostki


Gość Kaleka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponad dziesięć dni temu skręciłem kostkę w lewej nodze zachodząc z ławki, kostka oczywiście spuchła ale nie bolała zbyt mocno smarowanie altacetem zrobiło swoje i opuchlizna zeszła lecz nie do końca, mogłem normalnie chodzić bez bólu. Minęło jakieś 4 lub 5 dni i obudziłem się z bólem tej samej nogi tak że nie mogłem chodzić tylko skakałem na jednej nodze, przeleżałem tak 3 dni smarując maścią voltaren ale to nic nie dało więc pojechałem na pogotowie i okazało się że jest złamanie awulsyjne szczytu kostki lewej, więc noga w gips i zastrzyki przeciw zakrzepowe.Leżąc z nogą w gipsie domu oczywiście nogę trzymam na poduszkach żeby była zawsze wyżej wtedy wszystko jest ok no trochę pobolewają mnie opuszki palców, a gdy nogę biorę na dół naprzykład idą do łazienki to oraz robi się czerwona jakby krew do nie spływa, czy to jest normalne??? Bo zaczynam się obawiać że jest coś nie tak, mam 38 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłeś z tym może u ortopedy? Może złamanie źle się goi? Wypadałoby to zbadać, więc lepiej udaj się do specjalisty. Skąd w ogóle jesteś? Jeśli z okolic Poznania, to polecam Ci sprawdzonego ortopedę Adriana Stępińskiego, który przyjmuje w UsiMed, albo w NeoMedica. Na pewno będzie w stanie Ci pomóc - bywa, że ludzie jeżdżą do niego z różnych zakątków Polski. Tu masz adres strony http://adrianstepinski.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×