Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna po lewej stronie napletka


Gość Lokii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od tygodnia mam taki problem iż miałem na napletku tak jak by bardzo małą ranę ale nie wydobywała się z niej krew a przez kritki czas tylko osocze nie było to jakoś bardzo uciążliwe więc będąc u dziewczyn zaspokoiła mnie oralnie wszystko było ok az na drogi dzień zauważyłem w dwóch miejscach po lewej stronie napletka opuchlizne jedna przy wędzidełku a druga kawałek dalej tak jak by mnie owad ukąsił plus pęknięcie delikatne przy wędzidełku . Opuchliza właśnie jest w miejscach gdzie występują tak małe ranki . Zawsze dbałem o higienę a tu takie zaskoczenie od wczoraj mocze dwa razy dziennie penisa w szałwii plus pp wszystkim smaruję go Clotrimazolum . Przez pewien czas występowało delikatne swędzenie opuchlizna delikatnie mniejsza i dodatkowo razem z pęknięciem delikatnym przy wędzidełku ból przy suwaniu napletka do utrzymania higieny prosił bym o pomoc ponieważ trwa to tydzień a byłem dość aktywny seksualnie dodam ze z zadnej ranki nie było jakich kolwiek oznak krwawienia co jedynie delikatne osocze z gory dziękuję za pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×