Opuchlizna po lewej stronie napletka

u?ytkownik
Lokii

Witam wszystkich od tygodnia mam taki problem iż miałem na napletku tak jak by bardzo małą ranę ale nie wydobywała się z niej krew a przez kritki czas tylko osocze nie było to jakoś bardzo uciążliwe więc będąc u dziewczyn zaspokoiła mnie oralnie wszystko było ok az na drogi dzień zauważyłem w dwóch miejscach po lewej stronie napletka opuchlizne jedna przy wędzidełku a druga kawałek dalej tak jak by mnie owad ukąsił plus pęknięcie delikatne przy wędzidełku . Opuchliza właśnie jest w miejscach gdzie występują tak małe ranki . Zawsze dbałem o higienę a tu takie zaskoczenie od wczoraj mocze dwa razy dziennie penisa w szałwii plus pp wszystkim smaruję go Clotrimazolum . Przez pewien czas występowało delikatne swędzenie opuchlizna delikatnie mniejsza i dodatkowo razem z pęknięciem delikatnym przy wędzidełku ból przy suwaniu napletka do utrzymania higieny prosił bym o pomoc ponieważ trwa to tydzień a byłem dość aktywny seksualnie dodam ze z zadnej ranki nie było jakich kolwiek oznak krwawienia co jedynie delikatne osocze z gory dziękuję za pomoc pozdrawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Lokii

??

Twoja odpowiedź