Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból ręki po operacji zespalania kości nadgarstka.


Gość Batosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Otóż mija 5 miesiąc od wypadku mojej babci ( 68 lat) w którym złamała sobie lewą rękę w nadgarstku, jedna z kości odłączyła sie od nadgarstka i wyszła na drugą. ( Nie jestem specjalistą więc opisuje tak jak rozumiem ) Babcia jest po operacji, kości były zespalane płytką po 3 miesiącach chirurg zdecydował sie na wyjęcie płytki i zlecił dalszą rehabilitację.. Wynik leczenia? Ręka jest nienaturalnie skrzywiona, dłoń nie może unieść sie do góry ( coś blokuje w nadgarstku ) babcia ma ogromny ból, ćwiczy praktycznie codziennie ( układanie klocków, ściskanie małej piłeczki ) i jest coraz gorzej ręka jest mało skrętna w nadgarstku nie jest silna, ból jest bardzo duży i tak jak sie wypowiada moja babcia ( Coś hamuje nie da sie jej poprawnie zginać nawet powolI) Pytanie.. Co można zorbić? Gdzie sie udać ? To normalne po tego typu złamaniu/operacji czy jednak coś zostało krótko mówiąc spieprzone ( przepraszam za wyrażenie ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Radziłabym zaczerpnąć opinii innego lekarza ortopedy. Możliwe, że coś zostało spieprzone.. ale nie można powiedzieć na 100 procent.. Kość musiała się źle zrosnąć. Lekarz powinien teraz zaproponować jakieś rozwiązanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×