Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tępy ból niedaleko odbytu


Gość piksi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od pewnego czasu odczuwam okresowo niewielki, tepy bol niedaleko odbytu (w strone jelita grubego). Czasami towarzyszy on wydalaniu stolca, ale nie zawsze. Jakis czas temu widzialam oznaki krwi na papierze, ale powtorzylo sie to moze gora 2 razy. Czasami odczuwam tez jakby swedzenie w tych rejonach. Mam 23 lata, jako dziecko mialam pasozyty-typu owsiki czy lamblia. Czy powinnam zrobic badania na nie ponownie?a jesli to zylaki odbytu do jakiego lekarza sie udac?czy nalezaloby zrobic kolonoskopie, czy diagnoza dotyczy tylko odcinka dolnego, i glebsze badanie nie ejst konieczne(czy dalej moze byc tez cos niepokojacego, skoro cos dzieje sie w okolicach odbytu)?dziekuje z gory za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarna z warszawy

Zrobiłam sobie prywatnie usg brzucha i juz na wstepie chirurg robiacy to usg poinformował mnie ze mam 3 polipy w woreczku żółciowym. Kazał od razu zgłosic sie do chirurga celem usunięcia. Jednak jak pojechał dalej okazało sie ze na macicy mam , jak to okresił prawdopodobnie duzego mięśniaka i kilka mniejszych. Powiedział , że to jest sprawa priorytetową.Zrobiłam sobie jeszcze badanie, sorry ale moze moze zle to określę, usg domaciczne . Potwierdziło wyniki usg. Troche sie boje poniewaz pół roku temu moja mama zmarła na raka trzonu macicy. Gdzie sie skierowac i do jakiego szpitala jesli bedzie potrzebna operacja . Szukam pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×