Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rok po zabiegu otwarcie rany i wystający szew


Gość ŚlepySz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŚlepySz

Witam, rok temu przeszedłem zabieg usunięcia torbieli pilonidalnej. rana została otwarta do zagojenia się, w ranie były szwy (srodku). Po kilku kontrolach szwy zostały usunięte, po nastepnych kontrolach lekarz nie widział nic niepokojącego rana dobrze się goiła i miała się powoli goić i na tym zakończyło się leczenie i według lekarza kontrole nie były już potrzebne. Rana cały czas była otwarta i miałą się goić po 3/4 miesiącach zagoiła się, kilka dni temu zrobiła się dziurka i został wypchany szew. najwidoczniej lekarz był slepy.. szew jest cały (pętelka) siedzi w ranie wystaje tylko kawałek, pojawił się wysięk (nic mnie nie boli, nic nie czuje) Sprawe komplikuje to, ze nie jestem teraz ubezpieczony. Co mam w takiej sytuacji zrobić? Nie wiem czy często się zdarzają takie niedopatrzenia lekarzy, przecież to są zarty, ze po roku okazuje się pominęli jeden szew.. Ja nic nie odczuwałem, nie czułem rana była zagojona. przypominam, ze szwy nie wystawały tylko były w środku. Co mam w takiej sytuacji zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×