Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na żebrach przy piersi


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Od kilku dni mam bolesnego guzka wielkości ok.2cm. Myślałam że jest on na piersi, ale byłam dzisiaj u ginekologa i okazało się, że jest na żebrach. Dodam, że z 2tygodnie temu miałam silny katar zatokowy, który leczony był lekami bez recepty. Czy ten guzek mógł pojawić się ze względu na ostatnio przebyte przeziębienie? Wyszedł poprostu dlatego, że organizm jest w jakiś sposób osłabiony? Czy w tym momencie muszę wybrać się do lekarza po antybiotyk? Byłam już raz u lekarza rodzinnego to przepisał mi Ketonal, ale przyznam się szczerze, że nie brałam, bo wydaje mi się to bez sensu. Ok.pół roku temu miałam zgrubienie w pachwinie, okazało się, że to węzły chłonne i po antybiotyku zniknął, przepisała mi go moja ginekolog, bo w przychodni nie wiedzieli co to jest, a byłam u 3 różnych lekarzy rodzinnych z tym. Ze względu na pracę nie mogę sobie pozwolić, żeby jeździć co chwilę do lekarzy i usłyszeć*przykro mi ale nie wiem co to jest, niech bierze pani leki przeciwbólowe* albo *do chirurga* *do ginekologa* i tak jeździć po lekarzach i zgadywać. Czy pod piersią są węzły chłonne? Czy to może być coś takiego jak miałam w pachwinie? Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×