Hormony

u?ytkownik
Afrodyta 33

Witam mam 33 lata jestem kobieta.Mam wysoki kortyzol prawie 3 krotnie ...Czuje sie psychicznie i fizycznie zle. Duzo ludzi pisze ze wysokie jego stezenie utrudnia odchudzanie...ja mam odwrotny problem w ciagu 6 miesiecy niezamierzonie schudlam z 5 kg. , glownie straty z rak i nog , czuje mocny bol rak i nog , mam wahania nastrojow ,znaczne zmeczenie , oslabienie do tego obfite owlosienie w miejscach typowo meskich jak broda...posladki ...wew. czesc ud , sutki, stalam sie nerwowa i agresywna, oslabla mi koncentracja,ptoblem mam ze wzrokiem.Czy faktycznie to wina kortyzolu i czy powinno sie leczyc go farmakologicznie? Dodam ze mam podwyzszona prolaktyne ktore lecze od kilku lat dostinexem.Ogolnie jestem w trakcie badan i konsultacji z moim doktorem.Z gory dziekuje za odp.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

u?ytkownik
Afrodyta 33

Czy ktos tutaj w ogole zaglada??

Twoja odpowiedź