Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odstęp czasu konieczny do ponownego zabiegu usunięcia przepukliny


Gość Waldemar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Waldemar

Witam! Miałem zabieg plastyki prawostronnej przepukliny pachwinowej skośnej 13 stycznia. Przepuklina ta była dość spora, długo nieleczona, ale udało się ją usunąć, choć była komplikacja pooperacyjna w postaci krwiaka poniżej operacji, a także bólu prawego uda, na początku brak czucia, później nadwrażliwość bólowa. Ostatnio tj. na początku marca byłem w poradni chirurgicznej celem uzyskania porady i usg, lekarz nic nie stwierdził po prawej stronie, natomiast zauważył przepuklinę po lewej stronie, która obecnie coraz bardziej daje o sobie znać, choć nie jest specjalnie dużych rozmiarów, ale utrudnia chodzenie. Gdy poprosiłem lekarza o skierowanie do szpitala, odparł, ze najwcześniej po operacji mogę iść na kolejny zabieg za 2-3 miesiące, czy koniecznie muszę z tym czekać, gdyż dolegliwość narasta i boję sie że za 2 - 3 miesiące mogę mieć kłopot z bezbolesnym chodzeniem, tym bardziej iż pierwszy zabieg miałem robiony w innym mieście. Jak mogę uzyskać takie skierowanie, czy mam udać się do swojego lekarza chirurga w szpitalu, a nie tego z mojej przychodni, czy rzeczywiście muszę tyle czekać na skierowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×