Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk napletka w zwodzie penisa


Gość zany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 25lat ze 3 lata temu mialem przedluzanie wdzadelka pracia, lecz w sumie duzo to nie dalo oprocz tego ze jest przedluzone. Problem ktory mial to został. A mianowicie podczas wzwodu jak mi zejdzie skora z penisa lub sciagne reka, odczuwam ucisk scisniecie go, im sciagne go bardziej tym ucisk jest mocniejszy, az czuje dyskomfort. To tak jak by zalozyl na penisa jkis pierscien o malej srednicy. W zwisie jest ok, podczas wzwodu bez sciagania skory rowniez ale podczas wzwodu juz nie. Jest to skóra napletka ona tak uciska ale tylko w jej najwezszym miejscu,czyli dziurka napletka, im skora sie rozszerza na napletku tym jest luzniejsza. Przez to mam klopot gdyz podczas sexu co mam wzwod to za jakis czas opadnie i potem wzwod i potem opada gdyz czuje bol/ucisk w tym miejscu. Co poradzicie ? Pan lekarz ktory mi przedluzal wedzidelko powiedzial ze wszystko jest ok, no jest ok ale w zwisie tak ale podczas wzwodu juz niestety nie... Czy jest mozliwosc jakiegos skrocenia tej skory lub rozciagniecia jej ? Moze gdybym regularnie sciagal skore z niego to rozciagnela by sie z czasem po trochu ? Czy tylko operacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciąganie - może być skuteczne, a może nie...Jak długo czekać na ew. poprawę - któż to wie? Po co się męczyć - poddaj się obrzezaniu i po krótkiej rekonwalescencji będzie jak ręką odjął. Może twój lekarz nie umie tego zrobić, więc poszukaj bardziej wprawnego, który nie będzie wydziwiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×