Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bolący penis po pierwszym razie


Gość Dawid95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam parę godzin temu odbyłem pierwszy stosunek w życiu z moją dziewczyną która była dziewicą . Teraz boli mnie penis i zrobiły się takie dziwne dwie kulki pod żołędziem . Skóra nie naciąga się spowrotem na czubek penisa . Czy to normalne ? Czy długo będę odczuwał taki dyskomfort ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo X lat temu w identycznej sytuacji. Wcześniej nie masturbowałem s&#236*ę. Miałem częściową stulejkę, o czym nie wiedziałem. Po rozpoczęciu współżycia musiałem odczekiwać kilka dni aż rozciągnięta na siłę stulejka przestanie boleć. W końcu zacząłem się masturbować, a w czasie seksu zachęcałem moją dziewczynę do zabawy penisem, aby przywykł do rozciągania. Czasem następowało rozerwanie napletka (malutkie promieniowo rozchodzące się ranki na jego brzeszku, dziewczyna się nimi troskliwie zajmowała)Trochę to trwało i bywało nieprzyjemne, ale za to zabawa dawała nam dużo radości i z nawiązką rekompensowała okresowy ból. Pójście do lekarza uznaliśmy za ostateczność. Zresztą, rozciągnięte w czasie, wspólne poznawanie naszych ciał było fantastycznym zajęciem i dawało nam ogromną satyfakcję, wiele przyjemnych chwil i radości. Jestem przekonany, że wiele tych pierwszych razów w połowie nie daje takiej frajdy jaką my mieliśmy. Mogę powiedzieć, że dzięki stulejce my mieliśmy tych pierwszyr razów conajmniej kilka. Byliśmy wtedy naprawdę jednością, o co chodzi przecież zwłaszcza w tym pierwszym okresie miłości. Warto było czekać i nawet mieć tę stulejkę, chciaż wielu powie, że przesadzam, albo nie wiem o czym piszę. Przeciwnie, wiem o czym piszę i wiem, że stulejka może być przyczyną problemów. Jeśli się postępuje ze zdrowym rozsądkiem, można sobie dać radę. Jeśli dotąd żyłeś jakoś z tą stulejką, to po prostu zrób z tego powód do lepszej, może trochę innej, nie sztampowej, unikalnej zabawy w seks, zwłaszcza że macie swój pierwszy raz przeżyty wspólnie. Odtąd macie szansę na przeżywanie wszystkiego wspólnie, to bezcenne. Naprawdę warto, jeśli stulejka nie za nadto ogranicza, nie powoduje problemów zdrowotnych, jeśli nie jest przyczyną jakichkolwiek problemów między wami. Życzę dużo przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×