Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w lewym jądrze


Gość Anon_just_Anon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anon_just_Anon

Witam,mam 21 lat od około 4 dni mam ból w hmm,no właśnie ciężko tu sprecyzować gdzie,bo wcześniej miałem wrażenie że źródłem bólu jest górna częśc prącia,potem bolała jakby dolna część ,natomiast teraz jestem pewien że jest to lewe jądro,skąd ból promieniuje dalej,nawet na całą lewą nogę.Ból nie jest silny,aczkolwiek dość irytujący,nie jest też regularny,zauważyłem że pojawia się podczas chodzenia,podróży autem/pociągiem (od wstrząsów ?) i po dotykaniu jąder.Mam lekko krzywego penisa i ostatnimi czasy sprawdzałem czy nie ma stwardnień lekko go uciskając (naprawdę lekko).Ból pojawił się następnego dnia i się tak utrzymuje.Nie mam opuchniętego ani członka ani moszny,brak gorączki czy innych objawów które by wskazywały na skręt jądra.Obstawiał bym tutaj jakieś zapalenie,ewentualnie przewianie bo od kilku dni naprawdę zimno na dworze,a zobaczyłem dzisiaj że krok w spodniach mam mocno przetarty,nosze przewiewne bokserki wiec na pewno kolega zmarzł trochę.Czytałem też że ból jąder może pojawiać się od stresu,którego nie mało w moim życiu.Na razie sie do urologa nie wybieram bo zwyczajnie nie ma sensu,pobiore jakieś lekki na zapalenie,zaczne się cieplej ubierać i zobaczę co dalej.Co myślicie na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×