Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki,krostki na trzonie penisa


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu borykam się sie z problemem, a konkretniej od jakiegoś czasu pojawiają sie na moim penisie małe grudki, guzki czy krostki. Zbiera sie w nich płyn bezwonny bez barwny, jak by lekko oleisty.. Sytuacja jest na tyle strofująca ze normalnie na co dzień jest to niewidoczne, dopiero przy zwodzie bądź przy kąpieli, widać wyraźnie te *grudki* i właśnie w tych miejscach gdzie są usadowione bardzo mnie swędzi. Po drapaniu a w zasadzie zadrapaniu wydziela sie mała ilość płynu o konsystencji oleistej, jak płyn juz się wydostanie miejsce jest bardzo wrażliwe odczuwam dyskomfort szczypoienia skóry w tym właśnie miejscu. Kilkakrotnie odwiedziłem kilku lekarzy jednak zawsze było to pobieżne badanie zewzgledu na to iz w danym momencie było to nie widoczne, tłumaczyłem że problem jest bardziej widoczny we zwodzie ale mimo to, z problemem zostałem sam Co może być przyczyna albo jak to leczyć? Dodam tez ze należę do osób czystych, więc nie sądzę był było to spowodowane złą higieną Proszę o radę z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×