Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ciemno-brunatne żyły na penisie


Gość Veron9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat, od pewnego czasu (rok) obserwuje na swoim penisie zmiany w postaci narastających nowych ciemno-brunatnych żył. Z początku 1-2 lata temu pojawiła się tylko jedna z lewej strony penisa, a teraz jest ich dużo więcej - rozwidlają się, łączą z tą główną (normalną) po środku. nie wiem czy powinienem się tym martwić. Nie sprawia mi to bólu, ani dyskomfortu. Po prostu źle to wygląda i parnerka też na to narzeka. zdjecia: http://imgur.com/a/wMR9W Zdjęcia robione podczas wzwodu, gdyż wtedy widać te żylaki. W czasie spoczynku widać tylko tę po lewej stronie. Czy to normalne? Przyczyny jakie wynajduje to: nieodpowiednia higiena, ponieważ cierpię na moczenie nocne i nie raz śpię w mokrej pielusze po kilka godzin (przyczyna zdiagnozowana i nie ma nic wspólnego z układem krwionośnym). Też przez to mam ograniczone naturalne wzwody w nocy, gdyż pielucha musi być zapięta bardzo ciasno. To w żaden sposób nie przeszkadza mi w pożyciu z parnerką, bo bardzo i często sobie używamy (nie raz po 3 razy w ciągu kilku godzin), to też może przepracowuje ten narząd? Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×