Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po prawej stronie brzucha z przodu i z tyłu


Gość Arus082

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Przedwczoraj (wtorek wieczorem) zaczął mnie boleć brzuch cały i wymiotowalem całą noc, o 3 Zasnalem a o 5 obudziłem się z ostrym bólem zlokalizowanym z prawej strony z tylu i z prawej strony z przodu, że ciężko było mi wstać, każde poruszanie noga chodzenie itp sprawiało ogromny ból, rano pojechałem do lekarza rodzinnego (podejrzenie wyrostka robaczkowego) odeslal do szpitala, tam chirurg zrobił mi badanie palpacyjne i stwierdził, że to na 100% nie jest wyrostek, pod wieczór po środkach przeciwbólowych bol jakby trochę zelzal i spokojnie zasnalem. Dziś rano gdy były już wyniki badań wyszło bialkomocz bardzo duży za dużo białka, w usg wielotorbielowatosc nerek... Nic innego nie zbadał. Na resztę wyników trzeba czekać do jutra... Obecnie pobolewa mnie prawa strona brzucha i z tyłu (nerki?) Co to może być? Czy to ten wyrostek czy może nerki jeśli mam wysoki bialkomocz i wiele torbieli (również po prawej) Czy może to sprawiać bol? Jak na razie to jestem zrozpaczony i nie wiem co mam robić, zaraz oszaleje bo jutro przyjdą badania i zapewne wszystko będzie w porządku a mnie nadal boli! Mój lekarz nefrolog u którego się lecze od kilku lat powiedziała że gdyby coś się działo jakiś bol czy coś to mam od razu przyjeżdŻać. Czy jeżeli nic nie wykryja tutaj to mam szukać pomocy gdzie indziej? Dodam że wczoraj wieczorem miałem 37.5 gorączki I do teraz wysokie ciśnienie (ok.140/90) Na prawdę proszę o pomoc bo zaraz zwariuje. :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×